Ватерполісти львівського «Динамо» достроково вийшли у фінал Кубка України з водного поло, що триває у Харкові. Після перемоги у першому матчі над головним суперником збірної Харківської області («Слобожанець») з рахунком 6:3, наша команда святкувала перемогу у другому матчі групового турніру і достроково вийшла у фінал. Сьогодні, 23 листопада, «динамівці» не помітили збірну Київщини – 16:4. Ця перемога гарантувала нашій команді участь у фіналі Кубка України, який відбудеться у п’ятницю, 25 листопада. Велика ймовірність того, що суперником нашої команди буде збірна Харківської області.
Завтра, 24 листопада, «Динамо» зіграє останній матч групового етапу Кубка України проти збірної Маріуполя.
«Динамо» (Львів) – збірна Київщини – 16:4 (5:0, 2:1, 6:1, 3:2)
