Збірна Польщі та ВК «Київ» відмовилися від участі в міжнародному турнірі з водного поло Алітусі (Литва).
Відтак, участь у турнірі, окрім «Динамо», візьмуть національні збірні Молдови, Литви та Білорусі. З кожною з цих команд ватерполісти зі Львова зіграють по одному матчу.
З білорусами «динамівці» зіграють у п’ятницю, 14 жовтня, а з Молдовою та Литвою – 15 жовтня. У неділю, 16 жовтня, відбудеться фінал та матч за 3 місце.
