26 СІЧНЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВЩИНИ З ВОДНОГО ПОЛО


У неділю, 26 січня, у басейні СОК «Євроспорт» (пл. Петрушевича, 1) розпочнеться новий чемпіонат Львівщини з водного поло серед юнаків 2008 року народження та молодших.

У цій віковій категорії, за словами Євгена Наумчика, головного судді змагань, за найвищі місця боротимуться такі команди: ВК «Ужгород», «Динамо-Леви», «Євроспорт», КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, ДЮСШ-3 та «Водан».

1 тур. Хлопці 2008 р.н. (26 січня, басейн СОК «Євроспорт, пл. Петрушевича, 1)

14:30 – ВК «Ужгород» – «Динамо-Леви»

15:30 – «Євроспорт» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

16:30 – ДЮСШ-3 – «Водан»

Команди гратимуть між собою протягом одного повноцінного кола, після чого зіграють у матчах плей-офф. Кращі дві команди розіграють між собою чемпіона, команди, що посіли 3-4 місце за підсумками регулярного чемпіонату визначать володаря бронзових медалей, а за 5-6 місце зіграють ті команди, які за підсумками кола фінішували на цих місцях.

Чемпіонат Львівщини серед хлопців 2006 року народження та молодших розпочнеться 9 лютого у басейні «Динамо» (вул. Вітовського, 53). Участь у чемпіонаті візьмуть чотири команди: КІВС, «Євроспорт», ДЮСШ-3, КДЮСШ ім. Ю. Кутенка. Чотири команди зіграють між собою в повноцінне коло, а потім відбудеться серія плей-офф. У ній перша команда зіграє з четвертою, а друга – з третьою. Сильніші у цих парах зіграють у фіналі, а слабші – у матчі за третє місце. Матчі плей-офф триватимуть до однієї перемоги.

1 тур. Хлопці 2006 р.н. (9 лютого, басейн «Динамо», вул. Вітовського, 53)

8:15 КІВС – Євроспорт

9:30 ДЮСШ-3 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка