Інтернаціональна Карпатська ліга-2019. Третій тур – Ocmer Cup. Перша гра: «Динамо» – РЦОП Mінск – 7:7, пенальті – 3:5

Сьогодні, 15-го червня, на водному майданчику басейну LUT Sports and Education Centre «Sports Bay» у польському місті Лодзь стартував третій тур прем’єрного чемпіонату Інтернаціональної Карпатської ліги водного поло 2019 року – Ocmer Cup, у якому беруть участь чотири клуби з країн Східної Європи: WPC Elektrenai Žaibas (Литва), «Динамо» Львів (Україна), LSTW Ocmer Lodz (Польща) та РЦОП Mінск (Білорусь). У першій грі в очному протистоянні зійшлися українці та білоруси. Основний час матчу між чемпіонами України та Білорусі завершився з рахунком 7:7, однак у серії пенальті більше пощастило білорусам – 5:3. Слід зазначити, що львів’яни не зовсім вдало провели першу половину гри, оскільки ніяк не могли знайти ключі до воріт суперника. Натомість не зовсім обов’язкові втрати м’яча та не найкраща гра в обороні призводили до того, що динамівці у цьому матчі практично увесь ігровий час були в ролі наздоганяючих. Достатньо сказати, що перший м’яч у матчі підопічні Олексія Шведова та Дениса Волончука закинули тільки наприкінці другого періоду, програючи на той момент з рахунком 0:3. Перед заключним періодом галичани поступалися з рахунком 3:6, однак зуміли знайти в собі внутрішні резерви і кардинально змінили хід розвитку подій на майданчику. «Динамо» провело відмінну восьмихвилинку проти сильного суперника і цей період наша команда може сміливо занести собі до активу. До слова, саме цей період і відзначив після гри головний тренер команди Олексій Шведов, додавши, що він завжди хоче бачити таку впевнену та змістовну гри своєї команди. На жаль, для перемоги «біло-синім» банально забракло часу. Статус-кво вони відновили за 27 секунд до завершення ігрового часу. Напевне, ще хвилина – друга і наша команда таки здобула б супервольову перемогу в цьому матчі. Втім, фінальна сирена зафіксувала бойові 7:7, а у серії післяматчевих пенальті, або, іншими словами, у ватерпольній лотереї, фортуна посміхнулася білорусам. Додамо, що сьогодні ввечері «Динамо» зіграє з литовським клубом WPC Elektrenai Žaibas, який у другій грі ранкової програли впевнено обіграв господарів туру, польську команду LSTW Ocmer Lodz з рахунком 14:8. А одразу після цієї зустрічі динамівці у повному складі відправляться на фінал юніорського чемпіонату світу-2019 з футболу, аби підтримати збірну України у матчі проти Південної Кореї.

15 червня. Початок – 11:00. Лодзь. Басейн LUT Sports and Education Centre «Sports Bay».

СУДДІ: Г. Андрасюнас (Литва), І. Готшалк (Польща).

«ДИНАМО»: 1. К. Нікольський, 13. Н. Бабський – 2. Р. Грищук, 3. Ю. Мамєтьєв, 4. М. Лісовий, 5. О. Дядюра, 6. І. Кечеджи, 7. О. Джура, 8. В. Булачек, 9. В. Бабаєнко, 10. В. Войтенко, 11. К. Алєксєєв, 12. А. Погосян, 14. А. Толстіков.

Тренери – О. Шведов, Д. Волончук.

РЦОП: 1. М. Ісчанька, 13. П. Байдук – 2. Г. Ковальов, 3. І. Тумас, 4. П. Хріпачьов, 5. А Грушко, 6. О. Філімонов, 7. О. Харлап, 8. К. Хапановіч, 9. А. Діхтяренко, 10. А. Шоломіцький, 11. А. Каральчук, 12. М. Федорович.

Тренери – С. Фролов, А. Залужний.

ГОЛИ: Войтенко (15:23), Джура (17:16, у більшості, 25:07), Бабаєнко (18:26), Алєксєєв (27:40), Кечеджи (28:23), Грищук (31:33) – Каральчук (03:35, 14:57, у більшості, 25:58), Шоломіцький (13:31, 17:03, 17:45), Діхтяренко (19:34).

ФОЛИ: Погосян (03:12, 11:53), Грищук (14:41, 15:36), Дядюра (29:48, обопільне) – Ковальов (09:31), Харлап (11:00), Каральчук (16:39), Діхтяренко (22:40), Шоломіцький (29:48, обопільне), Тумас (30:36).

РЕАЛІЗАЦІЯ ЧИСЕЛЬНОЇ БІЛЬШОСТІ: один гол / п’ять спроб – один гол / чотири спроби.

Перший тур

11:00. «Динамо» Львів (Україна) – РЦОП Mінск (Білорусь) – 7:7 (0:1, 1:2, 2:3, 4:1), пенальті – 3:5

12:15. LSTW Ocmer Lodz (Польща) – WPC Elektrenai Žaibas (Литва) – 8:14 (3:3, 1:3, 1:3, 3:5)

ПОТОЧНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ OCMER CUP (станом на 18:00 15-го червня)

1. WPC Elektrenai Žaibas (Литва) – 1 1 0 0 0 14–8 (+6) 3

2. РЦОП Mінск (Білорусь) – 1 0 1 0 0 7–7 (0) 2

3. «Динамо» Львів (Україна) – 1 0 0 1 0 7–7 (0) 1

4. LSTW Ocmer Lodz (Польща) – 1 0 0 0 1 8–14 (–6) 0

ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОЇ КАРПАТСЬКОЇ ЛІГИ – 2019 (станом на 18:00 15-го червня)

1. РЦОП Mінск (Білорусь) – 7 6 1 0 0 101–48 (+53) 20

2. «Динамо» Львів (Україна) – 7 4 0 1 2 83–57 (+26) 13

3. LSTW Ocmer Lodz (Польща) – 7 1 1 0 5 59–106 (–47) 5

4. WPC Elektrenai Žaibas (Литва) – 7 1 0 1 5 54–86 (–32) 4