Ігор Зінкевич: Епідея грипу вибила команду з тренувального процесу


zinkevych_newІгор Зінкевич, головний тренер діючих чемпіонів України та володарів національного Кубка ватерполістів львівського «Динамо», розповів чому незадоволений підготовкою команди до третього туру чемпіонату України в Одесі. Нагадаємо, третій тур чемпіонату України з водного поло відбудеться в Одесі з 4 по 7 лютого.

Чесно кажучи, незадоволений підготовкою команди до третього туру чемпіонату України, – каже Ігор Зінкевич. – Головна проблема у тому, що епідемія грипу підкосила нашу команду. Ми не можемо провести повноцінного тренування, відповідно не можу бачити усіх гравців на тренуванні. Майже в один час захворіли Богдан Дзядик, Станіслав Дубелір, Роман Грищук. Через сімейні проблеми з нами не зараз не тренується Юрій Бегень. Мабуть, легше перелічити тих, хто регулярно ходить на тренування: Юрій Маметьєв, Сергій Грішин, Олександр Дядюра та Олег Раврик. Загалом, наші тренування – це наша проблема. Усіх зібрати разом дуже складно. Наразі мені важко говорити про те чи буде готова команда до ігор третього туру. У був зірваний цикл плавальної підготовки.

Коли зможете назвати склад гравців, які поїдуть на третій тур до Одеси?

Думаю, що безпосередньо перед самим виїздом. Маю на увазі стовідсотковий склад команди. До туру в Одесі також з нами готувався наш потенційний новачок – Орест Джура. Він хоч і гравець 2000 року народження, але ми б хотіли спробувати його сили у нашій команді. На жаль, Орест отримав травму пальця і не зможе зіграти на турі в Одесі. Велика ймовірність того, що поїде з нами нам легіонер з Єгипту Карім Ель Арабі. З Федерації водного поло Єгипту ми отримали дозвіл, щоб цей гравець грав у нашій команді.

Чи все гаразд зі здоров’ям в Олексія Шведова, який пропустив перші два тури у Дніпродзержинську?

Зараз Олексій хворий, але ми розраховуємо на нього в Одесі. Сподіваємось, і нього все буде гаразд зі здоров’ям і він нам допоможе.