ЮРІЙ СИДОРОВИЧ: ЗА ЗОЛОТО ЮНІОРСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗМАГАТИМУТЬСЯ П’ЯТЬ КОМАНД


У Кам’янському завершився другий тур чемпіонату України серед юніорів 2004 року народження та молодших, який і визначив шість команд, які і продовжать боротьбу за медалі та призові місця. Нагадаємо, за підсумками двох турів до вирішальних матчів чемпіонату України пробилися і дві львівські команди: КДЮСШ імені Кутенка та Львівський коледж спорту. Останні кваліфікувалися у фінал з першого місця у турнірній таблиці. Враження від другого туру у Кам’янському і не тільки поділився тренер Львівського коледжу спорту Юрій Сидорович.

Юрію Омеляновичу, чи задоволені побаченим на другому турі?

В цілому так. Зважаючи на ту підготовку, яка у нас була під час карантину, ми виступили добре. Хлопці старалися і це було помітно. На мою думку, деякі інші команди, відповідно наші суперники, мали трішки кращі умови у підготовці до цього туру. Звичайно, не обійшлося без помилок, але в загальному я задоволений грою команди.

Кого б могли відзначити за підсумками другого туру у складі своєї команди?

Відзначу Данила Соколова, який зіграв на високому рівні. Усі інші хлопці також зіграли добре, хоч і допускали деякі неточності. Думаю, тут також далася і недостатня наша підготовка в умовах карантину.

Як розвивався перебіг подій у центральному матчі туру зі збірною Харківської області -1?

Матч завершився внічию 7:7. Вважаю, була рівна гра. Виграти могла як і одна, так і інша команда. У четвертому періоді ми допустили необдумані кидки по воротах суперника і отримали голи з контратак. Незважаючи на це, хлопці старалися і виконували установку на гру. Що цікаво, за 13 секунд до сирени ми поступалися з різницею в один гол, однак за одну секунду до сирени нам вдалося вирвати нічию.

За підсумками другого туру Ваша команда повинна була зіграти п’ять матчів, а зіграла лише три, оскільки дві команди до Кам’янського не приїхали.

Насправді мені невідомі причини чому на тур не приїхала команда з Харкова (ДУФК) та Києва (СДЮШОР №9). Можливо, когось не відпустили батьки, можливо, в когось були інші причини.

Наскільки, на Вашу думку, цікавий цей чемпіонат? Скільки команд продовжують боротьбу за перше місце?

Чемпіонат цікавий. Вважаю, за перше місце будуть надалі боротися п’ять команд. Окрім нашої команди, боротьбу за перше місце продовжать збірна Харківської області – 1, ужгородське «Динамо», ДНУ (Дніпро) та київська ДЮСШ №21. І відзначу, що шанс має кожен. Коли відбудеться фінал? Наразі точна дата невідома, однак, швидше за все, він відбудеться наприкінці жовтня – на початку листопада.