ЮРІЙ МАМЕТЬЄВ: У МАТЧІ З ІСПАНІЄЮ БУЛИ І ПОЗИТИВНІ МОМЕНТИ


Гравець національної збірної України та львівського «Динамо» з водного поло Юрій Маметьєв поділився враженнями від матчу Світової Ліги з збірною Іспанії, у якому наша синьо-жовта команда капітулювала з рахунком 8:20.

«Звичайно, поступилися ми заслужено, однак хочу сказати, що у цьому матчі були і позитивні моменти, – каже Юрій Маметьєв. – В нападі у нас виходило далеко не все, але я б хотів би відзначити гру команди, коли ми забили на контратаках. Також у цьому матчі ми забили кілька голів з розіграшу зайвого гравця. Втім, на фоні такого сильного суперника як збірна Іспанії цього, звісно, для позитивного результату буде не достатньо. Чимало гравців збірної Іспанії – це топ-гравці, які виступали на останній Олімпіаді. У цьому матчі тренерський штаб команди поєднав досвід і молодість. Можливо, якби не наші необов’язкові втрати, ми зіграли б краще.

В загальному, мабуть, нікого не здивую, якщо скажу, що рівень розвитку водного поло в Україні та Іспанії суттєво відрізняється. У кожному місці є кілька команд, є чимало ліг, і, що найголовніше, є багато басейнів. Звичайно, в Україні їх не вистачає.

Нашій збірній треба якомога частіше грати з різними суперниками вищого рівня за свій. Тоді, думаю, наше команда матиме прогрес. Якщо ми частіше будемо грати з топами, то будемо бачити до якого рівня потрібно прагнути нам. На жаль, ми часто на зборах граємо між собою, а це трішки не те, що нам потрібно».