ЮНАКИ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ВИХІД У ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ


З 21 по 25 вересня у Кам’янському відбудеться другий тур чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 року народження та молодших. За його підсумками у кожній з груп визначиться по три команди, які і продовжать боротьбу за медалі чемпіонату.

За підсумками першого етапу змагань до другого туру кваліфікувалися такі команди: Збірна Закарпатської області, КДЮСШ імені Кутенка, ДЮСШ Водне поло (Одеса), ДНУ (Збірна Дніпропетровської області), КІВС (Львів), ГО ВА ім. О. Баркалова, «Євроспорт» (Львів), ДЮСШ №21 (Київ) та СДЮСШОР ім. Я. Клочкової. Збірна Харківської області та львівська ДЮСШ №3 не брали участі у першому турі і розпочинають боротьбу за медалі з другого туру чемпіонату.

До групи 1 потрапили такі команди: ДЮСШ №3 (Львів), Збірна Закарпатської області, КДЮСШ імені Кутенка, ДЮСШ Водне поло (Одеса), та ДНУ (Збірна Дніпропетровської області).

До групи 2 потрапили такі команди: Збірна Харківської області, КІВС (Львів), ГО ВА ім. О. Баркалова, «Євроспорт» (Львів), ДЮСШ №21 (Київ) та СДЮСШОР ім. Я. Клочкової.

У другому турі кожна з команд зіграє у своїй групі з кожним суперником (повноцінне одне коло), після чого три найкращі команди з кожної з груп кваліфікуються у фінал змагань. Згідно положення змагань набрані очки після кожного з етапів у кожної з команд анульовуються.

Фінал чемпіонату України серед юнаків запланований на початок листопада, однак точних дат, як і місця проведення, наразі немає.

Розклад матчів 2 туру чемпіонату України можна переглянути за ЦИМ посиланням.