ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРШИЙ ТУР. ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ. ПІДСУМКИ


У Кам’янському (басейн «МіКомп») завершився перший тур чемпіонату України з водного поло. До Вашої уваги результати матчі заключного четвертого ігрового дня змагань.

3 ЛИСТОПАДА. 4 ІГРОВИЙ ДЕНЬ

8:30 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – Збірна Харківської області 2 11:10 (3:1, 1:0, 2:2, 0:3) серія пенальті 5:4

Судді: С. Гончаров, В. Костанда

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Павло Полощаенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Олексій Завальний, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Збірна Харківської області 2: 1.Вадим Ільченко, 2. Владислав Москаль, 3. Дмитро Пономаренко, 4. Ілля Мітюріч, 5. Максим Кашуба, 6. Володимир Шестопалов, 7. Матвій Бабенко, 8. Георгій Пахаренко, 9. Єльхан Агаєв, 10. Григорій Оніщенко, 11. Антон Аргунов, 12. Денис Кисленко, 13. Ілля Лоскот, 14. Ілля Роганов (к), 15. Максим Клунний

Голи: 0:1 Клунний (з пенальті), 1:1 Хацко, 2:1 Толстіков (у більшості), 3:1 Петрусенко (у більшості), 4:1 Хацко, 4:2 Роганов, 4:3 Клунний (у більшості), 5:3 Петрусенко (з пенальті), 6:3 Степанюк, 6:4 Мітюріч (у більшості), 6:5 Мітюріч (у більшості), 6:6 Мітюріч (у більшості)

Серія пенальті: 6:6 Мітюріч (нереалізований пенальті), 7:6 Степанюк, 7:7 Роганов, 7:7 Петрусенко (нереалізований пенальті), 7:8 Клунний, 7:8 Толстіков (нереалізований пенальті), 7:8 Оніщенко (нереалізований пенальті), 8:8 Булачек, 8:9 Ільченко, 9:9 Хацко, 9:9 Мітюріч (нераалізований пенальті), 9:9 Степанюк (нереалізований пенальті), 9:10 Роганов, 10:10 Петрусенко, 10:10 Клунний (нереалізований пенальті), 11:10 Толстіков

Фоли: Петрусенко (1), Мул (1), Булачек (2), Завальний (1), Любінський (2), Толстіков (2), Степанюк (2) – Мітюріч (1), Аргунов (1), Кисленко (1), Роганов (1), Клунний (2)

Реалізація більшості: 2 голи/6 спроб – 4 голи/11 спроб

9:45 ВК «Маріуполь» – НТУ-ХПІ Харків 11:6 (3:2, 2:1, 3:1, 3:2)

11:00 Збірна Харківської області 1 – «Динамо» (Львів) 4:9 (0:3, 1:2, 2:2, 1:2)

Судді: С. Гончаров, В. Костанда

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

Збірна Харківської області – 1: 1. Віталій Петров, 2. Олександр Шевченко, 3. Максим Горудко, 4. Ігнат Маймулін, 5. Микита Бажинов, 6. Олександр Єрмаков, 7. Микита Апостол, 8. Михайло Черпак, 9. Вадим Євстратов, 10. Володимир Войтенко, 11. Кирило Наволоков, 12. Денис Гурцкая, 13. Всеволод Татьков, 14. Дмитро Ашанін, 15. Єгор Івахно

Тренер: С. Столяров

Голи: 0:1 Дядюра (з пенальті), 0:2 Джура, 0:3 Дядюра (з пенальті), 0:4 Алєксєєв (у більшості), 0:5 Осика, 1:5 Бажинов, 2:5 Івахно (у більшості), 3:5 Бажинов (у більшості), 3:6 Алєксєєв (з пенальті), 3:7 Бабаєнко (з пенальті), 3:8 Осика (з пенальті), 4:8 Івахно (у більшості), 4:9 Дядюра (з пенальті)

Фоли: Петров (1), Шевченко (1), Горудко (2), Маймулін (3), Бажинов (1), Апостол (2), Євстратов (1), Войтенко (1) – Маметьєв (3), Дядюра (3), Грищук (2), Агаджанов (1), Бабаєнко (1), Алєксєєв (1)

Реалізація більшості: 3 голи/11 спроб – 1 гол/12 спроб

12:15 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – ВК «Маріуполь» 10:15 (1:6, 1:3, 3:1, 5:5)

Судді: В. Капінус, О. Бураков

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Павло Полощаенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Олексій Завальний, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

ВК «Маріуполь»: 1. Данило Коваленко, 2. Богдан Дьяков, 3. Данило Шабан, 4. Володимир Криволапов, 5. Ілля Христенко, 6. Дмитро Найдьонов, 7. Євген Наріца, 8. Валентин Сєдих, 9. Владислав Михайлов, 10. Олег Голодніков, 11. Ярослав Зелений, 12. Тимур Шилін, 13. Іван Тетьоркін, 14. Дмитро Щербаков, 15. Арсен Власов

Голи: 0:1 Криволапов, 0:2 Найдьонов, 0:3 Криволапов, 1:3 Степанюк (у більшості), 1:4 Наріца, 1:5 Зелик (з пенальті), 1:6 Дьяков (у більшості), 1:7 Дьяков, 2:7 Петрусенко (з пенальті), 2:8 Шабан, 2:9 Криволапов, 2:10 Наріца (у більшості), 3:10 Степанюк (у більшості), 4:10 Степанюк (з пенальті), 5:10 Степанюк, 5:11 Найдьонов, 5:12 Криволапов, 5:13 Шабан (з пенальті), 6:13 Степанюк (у більшості), 7:13 Ліщинський (з пенальті), 7:14 Власов, 8:14 Степанюк, 9:14 Степанюк, 10:14 Степанюк, 10:15 Тетьоркін

Фоли: Петрусенко (1), Любінський (1), Ліщинський (1), Степанюк (1) – Дьяков (1), Шабан (2), Криволапов (1), Михайлов (2), Зелений (1), Тетьоркін (1), Щербаков (1)

Реалізація більшості: 3 голи/9 спроб – 2 голи/4 спроби

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ

ПІДСУМКИ ДРУГОГО ІГРОВОГО ДНЯ

ПІДСУМКИ ТРЕТЬОГО ІГРОВОГО ДНЯ

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 1 ТУРУ

Бомбардири «Динамо» після 1 туру:

  1. Костянтин Алєксєєв – 17
  2. Максим Осика, Орест Джура – по 15
  3. Олександр Дядюра – 13
  4. Юрій Маметьєв, Ігор Кечеджи – по 11
  5. Владислав Бабаєнко – 10
  6. Антон Погосян – 7
  7. Чінгіз Агаджанов – 6
  8. Михайло Лісовий – 5
  9. Нестор Бабський (воротар) – 2

Індивідуальні фоли у гравців «Динамо» після 1 туру:

  1. Чінгіз Агаджанов – 7
  2. Юрій Маметьєв – 6
  3. Михайло Лісовий – 5
  4. Антон Погосян, Максим Осика, Олександр Дядюра – по 4
  5. Роман Грищук, Орест Джура – по 3
  6. Костянтин Алєксєєв – 2
  7. Владислав Бабаєнко, Ігор Кечеджи – по 1

 

Прес-служба ВК “Динамо”