ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРШИЙ ТУР. ДЕНЬ ТРЕТІЙ. ПІДСУМКИ


У Кам’янському триває перший тур чемпіонату України з водного поло. До Вашої уваги результати матчів третього ігрового дня.

2 ЛИСТОПАДА. 3 ІГРОВИЙ ДЕНЬ

10:30 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – Збірна Харківської області 1 – 2:11 (0:4, 0:4, 0:2, 2:1)

Судді: C. Гончаров, В. Костанда

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Павло Полощаенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Олексій Завальний, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Збірна Харківської області – 1: 1. Віталій Петров, 2. Олександр Шевченко, 3. Максим Горудко, 4. Ігнат Маймулін, 5. Микита Бажинов, 6. Олександр Єрмаков, 7. Микита Апостол, 8. Михайло Черпак, 9. Вадим Євстратов, 10. Володимир Войтенко, 11. Кирило Наволоков, 12. Денис Гурцкая, 13. Всеволод Татьков, 14. Дмитро Ашанін, 15. Єгор Івахно

Тренер: С. Столяров

Голи: 0:1 Єрмаков, 0:2 Івахно (з пенальті), 0:3 Євстратов (у більшості), 0:4 Горудко (у більшості), 0:5 Войтенко, 0:6 Маймулін (у більшості), 0:7 Єрмаков, 0:8 Івахно (у більшості), 0:9 Бажинов (у більшості), 0:10 Маймулін (у більшості), 0:11 Шевченко (у більшості), 1:11 Степанюк, 2:11 Ліщинський

Фоли: Булачек (3), Потерейко (1), Петрусенко (2), Мул (1), Завальний (1), Любінський (1), Ліщинський (1), Толстіков (1), Степанюк (1) – Шевченко (2)

Реалізація більшості: 0 голів/2 спроби – 7 голів/12 спроб

11:45 ВК «Маріуполь» – «Динамо» (Львів) 2:19 (0:4, 0:5, 2:4, 0:6)

Судді: В. Капінус, О. Бураков

ВК «Маріуполь»: 1. Данило Коваленко, 2. Богдан Дьяков, 3. Данило Шабан, 4. Володимир Криволапов, 5. Ілля Христенко, 6. Дмитро Найдьонов, 7. Євген Наріца, 8. Валентин Сєдих, 9. Владислав Михайлов, 10. Олег Голодніков, 11. Ярослав Зелений, 12. Тимур Шилін, 13. Іван Тетьоркін, 14. Дмитро Щербаков, 15. Арсен Власов

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

Голи: 0:1 Дядюра (з пенальті), 0:2 Алєксєєв (з пенальті), 0:3 Джура, 0:4 Лісовий, 0:5 Джура, 0:6 Маметьєв, 0:7 Осика, 0:8 Алєксєєв, 0:9 Агаджанов, 0:10 Джура, 1:10 Дьяков (з пенальті), 1:11 Кечеджи, 1:12 Дядюра, 1:13 Погосян, 2:13 Криволапов (у більшості), 2:14 Кечеджи (у більшості), 2:15 Алєксєєв, 2:16 Осика (з пенальті), 2:17 Осика, 2:18 Погосян, 2:19 Агаджанов (з пенальті)

Фоли: Шабан (3), Криволапов (1), Найдьонов (1), Христенко (2), Зелений (1) – Лісовий (3), Алєксєєв (1)

Реалізація більшості: один гол/чотири спроби – один гол/cім спроб

13:00 Збірна Київщини – Збірна Харківської області 2 10:4 (2:0, 4:0, 3:2, 1:2)

18:30 Збірна Харківської області 1 – Збірна Харківської області 2 27:3 (7:1, 9:1, 5:0, 6:1)

19:45 «Динамо» (Львів) – НТУ-ХПІ Харків 17:3 (7:0, 4:1, 4:1, 2:1)

Судді: В. Костанда/О. Бураков

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

НТУ-ХПІ Харків: 1. Юрій Яровий (к), 2. Артем Саліхов, 3. Володимир Грабовський, 4. Олег Кабанов, 5. Костянтин Невмержицький, 6. Євген Шмігель, 7. Артур Однолєтков, 8. Артем Пашков, 9. Олександр Бакшенєв, 10. Олексій Самойлов, 11. Костянтин Царьов, 12. Олексій Токаєв, 13. Вадим Папкович, 14. В’ячеслав Скрипник, 15. Максим Герун

Тренер: Є. Носік

Голи: 1:0 Дядюра (з пенальті), 2:0 Маметьєв, 3:0 Маметьєв, 4:0 Алєксєєв (у більшості), 5:0 Осика, 6:0 Кечеджи, 7:0 Лісовий, 8:0 Алєксєєв, 9:0 Алєксєєв, 10:0 Погосян, 11:0 Бабаєнко, 11:1 Скрипник, 12:1 Грищук, 13:1 Осика, 14:1 Джура, 15:1 Грищук, 15:2 Пашков, 16:2 Кечеджи, 17:2 Осика, 17:3 Яровий

Фоли: Осика (1), Маметьєв (2), Грищук (1), Джура (1), Агаджанов (2), Погосян (1) – Невмержицький (1), Шмігель (1), Пашков (1), Бакшенєв (1), Самойлов (1)

Реалізація більшості: один гол/п’ять спроб – нуль голів/вісім спроб

21:00 ВК «Маріуполь» – збірна Київщини 5:6 (2:1, 1:4, 1:1, 1:0)

НАСТУПНІ МАТЧІ ПЕРШОГО ТУРУ

3 ЛИСТОПАДА. 4 ІГРОВИЙ ДЕНЬ

8:30 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – Збірна Харківської області 2

9:45 ВК «Маріуполь» – НТУ-ХПІ Харків

11:00 Збірна Харківської області 1 – «Динамо» (Львів)

12:15 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – ВК «Маріуполь»

ПОПЕРЕДНІ МАТЧІ ПЕРШОГО ТУРУ ШУКАЙТЕ ТУТ.

Прес-служба ВК «Динамо»