ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ДРУГИЙ ТУР. ДЕНЬ ПЕРШИЙ. ПІДСУМКИ


У Кам’янському (басейн «МіКомп») триває другий тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги. У перший ігровий день ватерполісти «Динамо» здобули дві перемоги – над збірної Київщини – 13:2 та КЗ ЛОР ЛУФК – 26:3.

5 грудня. Перший ігровий день

12:30 Збірна Харківської області 1 – НТУ-ХПІ-Харків 21:7 (3:1, 5:1, 6:3, 8:1)

13:45 «Динамо» (Львів) – Збірна Київщини – 13:2 (0:0, 1:0, 5:1, 6:1)

Судді: Г. Махарадзе, Д. Черленяк

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

Збірна Київщини: 1.Микола Максимов, 13.Ілля Власенко, – 2.Артем Трейтяк (к), 3.Володимир Врублєвський, 4.Владислав Орлов, 5.Антон Гірдвоін, 6.Даниїл Данченко, 7.Олександр Абрамов, 8.Владислав Величко, 9.Кирило Данченко, 10.Костянтин Котюх, 11.Антон Захаренко, 12.Єгор Душник

Тренер: В. Бондаренко

Голи: 1:0 Маметьєв (з пенальті), 2:0 Алєксєєв, 3:0 Бабаєнко, 3:1 Орлов, 4:1 Бабаєнко (з пенальті), 5:1 Осика (з пенальті), 6:1 Дядюра (у більшості), 6:2 Абрамов (з пенальті), 7:2 Алєксєєв, 8:2 Алєксєєв, 9:2 Погосян, 10:2 Дядюра, 11:2, Дядюра (у більшості), 12:2 (Джура), 13:2 (Погосян)

Фоли: Осика (1), Маметьєв (1), Лісовий (1), Грищук (1), Джура (1), Алєксєєв (1), Погосян (1) – Трейтяк (1, вилучення з правом заміни), Гірдвоїн (2), Абрамов (1), Величко (1), К. Данченко (2), Захаренко (1)

Реалізація більшості: 2 голи/9 спроб – 0 голів/7 спроб

18:30 Збірна Харківської області 2 – ВК «Маріуполь» – 9:18 (2:5, 1:6, 2:2, 4:5)

19:45 «Динамо» (Львів) – КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – 26:3 (5:0, 8:1, 8:0, 5:2)

Судді: В. Костанда, Д. Черленяк

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Мартін Фесенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Максим Гащук, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Голи: 1:0 Маметьєв (у більшості), 2:0 Осика, 3:0 Маметьєв (у більшості), 4:0 Дядюра, 5:0 Алєксєєв, 6:0 Грищук, 7:0 Дядюра (у більшості), 8:0 Дядюра, 8:1 Степанюк (з пенальті), 9:1 Лісовий, 10:1 Лісовий (з пенальті), 11:1 Осика, 12:1 Кечеджи, 13:1 Маметьєв, 14:1 Джура (у більшості), 15:1 Маметьєв, 16:1 Бабаєнко, 17:1 Джура, 18:1 Джура, 19:1 Дядюра, 20:1 Погосян, 21:1 Лісовий, 22:1 Джура, 23:1 Джура, 24:1 Джура, 25:1 Дядюра, 25:2 Степанюк, 26:2 Погосян (у більшості), 26:3 Мул

Фоли: Осика (3), Лісовий (1), Джура (1), Алєксєєв (1) – Хацко (1), Булачек (3), Ліщинський (3), Толстіков (1)

Реалізація більшості: 5 голів/8 спроб –  0 голів/6 спроб

21:00 НТУ-ХПІ Харків – збірна Київщини 4:7 (0:2, 1:1, 0:0, 3:4)

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ДРУГОГО ТУРУ ШУКАЙТЕ НА НАШОМУ САЙТІ ТУТ.