ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРШИЙ ТУР. ДЕНЬ ДРУГИЙ. ПІДСУМКИ


У басейні «МіКомп» (Кам’янське) триває перший тур чемпіонату України з водного поло. У другий ігровий день ватерполісти «Динамо» провели лише один поєдинок, у якому здобули надрезультативну перемогу над збірною Харківської області – 2 (32:2), натомість команда КЗ ЛОР ЛУФК провела два матчі – з НТУ-ХПІ (Харків) та збірною Київщини. В обох матчах команда Євгена Наумчика зазнала поразок.

1 ЛИСТОПАДА. ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ (РЕЗУЛЬТАТИ)

10:30 Збірна Київщини – збірна Харківської області 1 2:7 (0:1, 1:2, 1:1, 0:3)

11:45 НТУ-ХПІ Харків – КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) 17:7 (6:0, 4:1, 5:4, 2:2)

Судді: С. Гончаров, В. Капінус

НТУ-ХПІ Харків: 1. Юрій Яровий (к), 2. Артем Саліхов, 3. Володимир Грабовський, 4. Олег Кабанов, 5. Костянтин Невмержицький, 6. Євген Шмігель, 7. Артут Однолєтков, 8. Артем Пашков, 9. Олександр Бакшенєв, 10. Олексій Самойлов, 11. Костянтин Царьов, 12. Олексій Токаєв, 13. Вадим Папкович, 14. В’ячеслав Скрипник, 15. Максим Герун

Тренер: Є. Носік

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Павло Полощаенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Олексій Завальний, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Голи: 1:0 Самойлов, 2:0 Грабовський (у більшості), 3:0 Онолєтков (з пенальті), 4:0 Бакшенєв, 5:0 Однолєтков, 6:0 Однолєтков, 7:0 Папкович (у більшості), 8:0 Скрипник (з пенальті), 9:0 Скрипник, 10:0 Кабанов (з пенальті), 10:1 Степанюк, 11:1 Грабовський, 11:2 Степанюк, 12:2 Невмержицький (з пенальті), 12:3 Толстіков, 13:3 Однолєтков (з пенальті), 13:4 Петрусенко (з пенальті), 14:4 Бакшенєв, 14:5 Степанюк (у більшості), 15:5 Царьов, 15:6 Степанюк, 16:6 Папкович, 16:7 Степанюк (з пенальті), 17:7 Однолєтков

Фоли: Грабовський (1), Кабанов (1), Бекшенєв (1), Скрипник (1) – Мул (3), Петрусенко (1), Булачек (2), Завальний (1), Любінський (2)

Реалізація більшості – 2 голи/9 спроб – 1 гол/4 спроби

13:00 Збірна Харківської області 2 – «Динамо» (Львів) 2:32 (0:9, 0:3, 1:9, 1:11)

Судді: В. Костанда, О. Бураков

Збірна Харківської області 2: 1.Вадим Ільченко, 2. Владислав Москаль, 3. Дмитро Пономаренко, 4. Ілля Мітюріч, 5. Максим Кашуба, 6. Володимир Шестопалов, 7. Матвій Бабенко, 8. Георгій Пахаренко, 9. Єльхан Агаєв, 10. Григорій Оніщенко, 11. Антон Аргунов, 12. Денис Кисленко, 13. Ілля Лоскот, 14. Ілля Роганов (к), 15. Максим Клунний

Тренер: Д. Гуренко

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

Голи: 0:1 Осика, 0:2 Дядюра, 0:3 Осика, 0:4 Джура, 0:5 Джура, 0:6 Кечеджи, 0:7 Дядюра, 0:8 Бабаєнко, 0:9 Бабаєнко, 0:10 Джура, 0:11 Джура, 0:12 Погосян, 0:13 Маметьєв, 0:14 Кечеджи, 0:15 Кечеджи, 0:16 Кечеджи, 0:17 Алєксєєв, 0:18 Джура, 1:18 Оніщенко, 1:19 Алєксєєв, 1:20 Джура, 1:21 Алєксєєв (у більшості), 1:22 Осика, 2:22 Роганов (у більшості), 2:23 Бабський, 2:24 Алєксєєв (у більшості), 2:25 Погосян, 2:26 Лісовий, 2:27 Погосян, 2:28 Лісовий, 2:29 Кечеджи (у більшості), 2:30 Маметьєв, 2:31 Джура, 2:32 Бабський

Фоли: Пономаренко (1), Роганов (2) – Маметьєв (1), Лісовий (1), Дядюра (1), Агаджанов (2), Кечеджи (1)

Реалізація більшості: 1 гол/6 спроб – 3 голи/3 спроби

18:30 Збірна Харківської області 1 – ВК «Маріуполь» 13:8 (2:3, 6:2, 3:1, 2:2)

19:45 Збірна Київщини – КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) 13:8 (4:2, 4:0, 2:4, 3:2)

Судді: В. Костанда, О. Бураков

Збірна Київщини: 1.Микола Максимов, 13.Ілля Власенко, – 2.Артем Трейтяк (к), 3.Володимир Врублєвський, 4.Владислав Орлов, 5.Антон Гірдвоін, 6.Даниїл Данченко, 7.Олександр Абрамов, 8.Владислав Величко, 9.Кирило Данченко, 10.Костянтин Котюх, 11.Антон Захаренко, 12.Єгор Душник

Тренер: В. Бондаренко

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Павло Полощаенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Олексій Завальний, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Голи: 1:0 Абрамов, 2:0 Орлов, 3:0 Абрамов, 4:0 Трейтяк (з пенальті), 4:1 Булачек (в більшості), 4:2 Любінський, 5:2 Абрамов, 6:2 Трейтяк (з пенальті), 7:2 Абрамов, 8:2 Орлов, 8:3 Степанюк, 9:3 Абрамов (у більшості), 10:3 Величко, 10:4 Степанюк (у більшості), 10:5 Мул (з пенальті), 10:6 Булачек (у більшості), 11:6 Трейтяк, 12:6 Величко, 13:6 Абрамов, 13:7 Мул, 13:8 Степанюк

Фоли: Захаренко (3), Котюх (2), К. Данченко (1), Д. Данченко (1), Трейтяк (1) – Хацко (1), Петрусенко (1), Мул (1), Булачек (1), Завальний (1), Любінський (1)

Реалізація більшості: один гол/шість спроб – три голи/вісім спроб

21:00 НТУ ХПІ-Харків – Збірна Харківської області 2 17:5 (6:1, 5:0, 3:2, 3:2)

РЕЗУЛЬТАТИ ПОПЕРЕДНІХ МАТЧІВ

31 ЖОВТНЯ. ПЕРШИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ (РЕЗУЛЬТАТИ)

12:30 Збірна Харківської області 1 – НТУ-ХПІ Харків 10-1 (2-1, 2-0, 2-0, 4-0)

13:45 Динамо – Збірна Київщини 20-5 (5-1, 4-0, 4-1, 7-3)

Судді: В. Костанда, О. Бураков

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

Збірна Київщини: 1.Микола Максимов, 13.Ілля Власенко, – 2.Артем Трейтяк (к), 3.Володимир Врублєвський, 4.Владислав Орлов, 5.Антон Гірдвоін, 6.Даниїл Данченко, 7.Олександр Абрамов, 8.Владислав Величко, 9.Кирило Данченко, 10.Костянтин Котюх, 11.Антон Захаренко, 12.Єгор Душник

Тренер: В. Бондаренко

Голи: 1:0 Джура (у більшості), 2:0 Осика, 3:0 Дядюра, 3:1 Абрамов (з пенальті), 4:1 Алєксєєв (у більшості), 5:1 Джура, 6:1 Бабаєнко, 7:1 Алєксєєв (у більшості), 8:1 Осика, 9:1 Грищук, 10:1 Бабаєнко, 11:1 Агаджанов (у більшості), 12:1 Агаджанов, 13:1 Маметьєв (у більшості), 13:2 Захаренко, 13:3 Орлов, 14:3 Бабаєнко, 15:3 Кечеджи, 15:4 Орлов (у більшості), 15:5 Данченко, 16:5 Алєксєєв, 17:5 Лісовий, 18:5 Агаджанов, 19:5 Бабаєнко, 20:5 Агаджанов

Фоли: Осика (2), Лісовий (1), Джура (2), Погосян (2) – Трейтяк (1), Орлов (2), Гірдвоін (2)

Реалізація більшості: п’ять голів/п’ять спроб – один гол/сім спроб

18:30 Збірна Харківської області 2 – ВК Маріуполь 6:17 (1-3,1-6,1-4, 3-4)

19:45 Динамо – КЗ ЛОР ЛУФК 18-4 (6-2, 4-0, 4-1, 4-1)

Судді: С. Гончаров, О. Бураков

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Павло Полощаенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Олексій Завальний, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Голи: 1:0 Дядюра, 2:0 Бабаєнко, 3:0 Дядюра, 3:1 Толстіков, 4:1 Маметьєв, 5:1 Маметьєв, 5:2 Мул, 6:2 Бабаєнко, 7:2 Алєксєєв, 8:2 Маметьєв, 9:2 Качеджи, 10:2 Маметьєв (у більшості), 11:2 Дядюра, 12:2 Погосян, 12:3 Петрусенко, 13:3 Маметьєв, 14:3 Алєксєєв, 15:3 Лісовий, 16:3 Осика, 17:3 Осика (у більшості), 17:4 Степанюк (з пенальті), 18:4 Грищук

Фоли: Осика (1), Агаджанов (2), Погосян (1) – Булачек (1), Степанюк (1)

Реалізація більшості: два голи/дві спроби – нуль голів/чотири спроби

21:00 НТУ-ХПІ Харків – Збірна Київщини 4:7 (1-4, 0-1, 1-0, 2-2)

НАСТУПНІ МАТЧІ ПЕРШОГО ТУРУ

2 ЛИСТОПАДА. 3 ІГРОВИЙ ДЕНЬ

10:30 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – Збірна Харківської області 1

11:45 ВК «Маріуполь» – «Динамо» (Львів)

13:00 Збірна Київщини – Збірна Харківської області 2

18:30 Збірна Харківської області 1 – Збірна Харківської області 2

19:45 «Динамо» (Львів) – НТУ-ХПІ Харків

21:00 ВК «Маріуполь» – збірна Київщини

3 ЛИСТОПАДА. 4 ІГРОВИЙ ДЕНЬ

8:30 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – Збірна Харківської області 2

9:45 ВК «Маріуполь» – НТУ-ХПІ Харків

11:00 Збірна Харківської області 1 – «Динамо» (Львів)

12:15 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – ВК «Маріуполь»

Прес-служба ВК “Динамо”