ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ДРУГИЙ ТУР. ДЕНЬ ТРЕТІЙ. ПІДСУМКИ


У Кам’янському триває другий тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих клубів Суперліги.

ПЕРШИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ. ПІДСУМКИ (5 грудня)

ДРУГИЙ ІГРОВИЙ ДЕНЬ ПІДСУМКИ (6 грудня)

7 грудня. Третій ігровий день

10:30 КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) – Збірна Харківської області 1 4:17 (1:3, 0:4, 1:5, 2:5)

Судді: В. Костанда, В. Гавриленко

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Мартін Фесенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Максим Гащук, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Збірна Харківської області – 1: 1. Віталій Петров, 2. Олександр Шевченко, 3. Максим Горудко, 4. Ігнат Маймулін, 5. Микита Бажинов, 6. Олександр Єрмаков, 7. Микита Апостол, 8. Михайло Черпак, 9. Вадим Євстратов, 10. Володимир Войтенко, 11. Кирило Наволоков, 12. Денис Гурцкая, 13. Всеволод Татьков, 14. Дмитро Ашанін, 15. Єгор Івахно

Тренер: С. Столяров

Голи: 0:1 Євстратов, 0:2 Івахно, 1:2 Степанюк, 1:3 Черпак, 1:4 Апостол (у більшості), 1:5 Апостол, 1:6 Євстратов, 1:7 Єрмаков (у більшості), 2:7 Булачек, 2:8 Ашанін, 2:9 Івахно, 2:10 Ашанін, 2:11 Маймулін, 2:12 Ашанін, 2:13 Ашанін, 2:14 Івахно, 2:15 Ашанін (з пенальті), 3:15 Степанюк (у більшості), 4:15 Мул, 4:16 Івахно (у більшості), 4:17 Івахно

Фоли: Хацко (2), Гащук (3), Булачек (2), Любінський (2), Толстіков (2), Мул (1), Степанюк (1) – Маймулін (2), Горудко (1), Бажинов (1)

Реалізація більшості: 1 гол/4 спроби – 3 голи/13 спроб

11:45 ВК «Маріуполь» – «Динамо» (Львів) 5:22 (0:3, 2:3, 2:6, 1:10)

Судді: Г. Махарадзе, Д. Черленяк

ВК «Маріуполь»: 1. Данило Коваленко, 2. Богдан Дьяков, 3. Данило Шабан, 4. Володимир Криволапов, 5. Ілля Христенко, 6. Дмитро Найдьонов, 7. Євген Наріца, 8. Валентин Сєдих, 9. Владислав Михайлов, 10. Євген Белла, 11. Іван Тетьоркін, 12. Тимур Шилін, 13. Олександр Бошняк, 14. Дмитро Щербаков, 15. Арсен Власов

Тренер: Т. Шилін

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

Голи: 0:1 Джура, 0:2 Грищук, 0:3 Алєксєєв, 1:3 Криволапов, 1:4 Кечеджи, 2:4 Криволапов, 2:5 Алєксєєв, 2:6 Грищук, 2:7 Грищук, 2:8 Осика, 2:9 Кечеджи, 2:10 Маметьєв, 3:10 Сєдих (з пенальті), 3:11 Алєксєєв, 3:12 Алєксєєв (у більшості), 4:12 Дьяков, 4:13 Бабаєнко (з пенальті), 4:14 Джура, 4:15 Бабаєнко, 5:15 Щербаков, 5:16 Дядюра, 5:17 Осика, 5:18 Маметьєв, 5:19 Кечеджи, 5:20 Осика, 5:21 Кечеджи, 5:22 Погосян

Фоли: Сєдих (1), Михайлов (1), Белла (1), Тетьоркін (1), Щербаков (2), Власов (1) – Грищук (1), Джура (1), Погосян (1)

Реалізація більшості: 0 голів/3 спроби – 1 гол/7 спроб

13:00 Збірна Київщини – Збірна Харківської області 2 10:7 (3:0, 0:1, 4:1, 3:4)

18:30 Збірна Харківської області 1 – Збірна Харківської області 2 20:2 (6:1, 5:0, 3:0, 6:1)

19:45 «Динамо» (Львів) – НТУ-ХПІ Харків 20:3 (4:1, 5:0, 5:0, 6:2)

Судді: В. Костанда, В. Гавриленко

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

НТУ-ХПІ Харків: 1. Юрій Яровий (к), 2. Артем Саліхов, 3. Володимир Грабовський, 4. Олег Кабанов, 5. Костянтин Невмержицький, 6. Євген Шмігель, 7. Єгор Подсолонко, 8. Артем Пашков, 9. Олександр Бакшенєв, 10. Олексій Самойлов, 11. Костянтин Царьов, 12. Олексій Токаєв, 13. Вадим Папкович, 14. В’ячеслав Скрипник, 15. Максим Герун

Тренер: Є. Носік

Голи: 1:0 Алєксєєв, 1:1 Подсолонко, 2:1 Кечеджи, 3:1 Алєксєєв, 4:1 Дядюра (з пенальті), 5:1 Осика, 6:1 Дядюра, 7:1 Дядюра, 8:1 Джура, 9:1 Погосян, 10:1 Джура, 11:1 Дядюра, 12:1 Осика, 13:1 Осика, 14:1 Бабський, 15:1 Дядюра (у більшості), 16:1 Кечеджи (у більшості), 17:1 Лісовий (з пенальті), 17:2 Саліхов (з пенальті), 18:2 Грищук, 19:2 Маметьєв, 19:3 Грабовський, 20:3 Осика

Фоли: Маметьєв (2), Погосян (2), Бабаєнко (1), Грищук (1), Дядюра (1) – Грабовський (2), Шмігель (2), Подсолонко (1), Бекшенєв (1), Самойлов (1), Токаєв (1), Герун (1)

Реалізація більшості: 2 голи/9 спроб – 0 голів/7 спроб

21:00 ВК «Маріуполь» – збірна Київщини 6:8 (2:4, 2:1, 0:1, 2:2)

КАЛЕНДАР УСІХ МАТЧІВ 2 ТУРУ