ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ДРУГИЙ ТУР. ДЕНЬ ДРУГИЙ. ПІДСУМКИ


У Кам’янському (басейн «МіКомп») триває другий тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги. До Вашої уваги результати другого ігрового дня.

6 грудня. Другий ігровий день

10:30 Збірна Київщини – збірна Харківської області 1 8:14 (0:3, 3:5, 3:1, 2:5)

11:45 НТУ-ХПІ Харків – КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) 12:11 (2:1, 5:3, 0:4, 3:2) pn 2:1

Судді: С. Гончаров, В. Гавриленко

НТУ-ХПІ Харків: 1. Юрій Яровий (к), 2. Артем Саліхов, 3. Володимир Грабовський, 4. Олег Кабанов, 5. Костянтин Невмержицький, 6. Євген Шмігель, 7. Єгор Подсолонко, 8. Артем Пашков, 9. Олександр Бакшенєв, 10. Олексій Самойлов, 11. Костянтин Царьов, 12. Олексій Токаєв, 13. Вадим Папкович, 14. В’ячеслав Скрипник, 15. Максим Герун

Тренер: Є. Носік

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Мартін Фесенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Максим Гащук, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Голи: 1:0 Саліхов, 2:0 Бекшенєв (у більшості), 2:1 Степанюк (з пенальті), 3:1 Грабовський, 4:1 Подсолонко, 5:1 Бекшенєв, 6:1 Бекшенєв (у більшості), 6:2 Толстіков, 6:3 Мул (у більшості), 7:3 Царьов, 7:4 Петрусенко, 7:5 Булачек (у більшості), 7:6 Мул, 7:7 Степанюк (у більшості), 7:8 Толстіков, 8:8 Папкович, 9:8 Кабанов (у більшості), 9:9 Толстіков (у більшості), 10:9 Саліхов (у більшості), 10:10 Толстіков

Серія пенальті: 10:10 Кабанов (не реалізував), 10:11 Степанюк, 11:11 Токаєв, 11:11 Булачек (не реалізував), 11:11 Саліхов (не реалізував), 11:11 Петрусенко (не реалізував),  11:11 Грабовський (не реалізував), 11:11 Толстіков (не реалізував), 12:11 Подсолонко, 12:11 Мул (не реалізував)

Фоли: Грабовський (1), Кабанов (1), Шмігель (3), Подсолонко (1), Самойлов (2), Царьов (1) -Хацко (1), Мул (2), Булачек (2), Толстіков (1), Степанюк (1)

Реалізація більшості: 4 голи/7 спроб – 4 голи/9 спроб

13:00 Збірна Харківської області 2 – «Динамо» (Львів) 1:24 (0:8, 1:6, 0:4, 0:6)

Судді: Г. Махарадзе, Д. Черленяк

Збірна Харківської області 2: 1.Вадим Ільченко, 2. Владислав Москаль, 3. Дмитро Пономаренко, 4. Ілля Мітюріч, 5. Максим Кашуба, 6. Володимир Шестопалов, 7. Матвій Бабенко, 8. Георгій Пахаренко, 9. Єльхан Агаєв, 10. Григорій Оніщенко, 11. Антон Аргунов, 12. Денис Кисленко, 13. Ілля Лоскот, 14. Ілля Роганов (к), 15. Максим Клунний

Тренер: С. Столяров

Динамо: 1.Костянтин Нікольський, 13.Нестор Бабський – 2.Максим Осика, 3.Юрій Маметьєв, 4.Михайло Лісовий, 5.Олександр Дядюра (к), 6.Роман Грищук, 7. Орест Джура, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алексєєв, 11. Ігор Кечеджи, 12. Антон Погосян

Тренери: О. Шведов, Ю. Сидорович

Голи: 0:1 Джура, 0:2 Джура, 0:3 Бабаєнко, 0:4 Дядюра, 0:5 Осика, 0:6 Осика, 0:7 Маметьєв, 0:8 Погосян, 0:9 Джура, 0:10 Алєксєєв, 0:11 Дядюра, 0:12 Алєксєєв (у більшості), 1:12 Оніщенко (у більшості), 1:13 Осика, 1:14 Кечеджи, 1:15 Джура, 1:16 Джура, 1:17 Маметьєв, 1:18 Дядюра, 1:19 Алєксєєв, 1:20 Алєксєєв, 1:21 Лісовий, 1:22 Осика, 1:23 Джура, 1:24 Грищук

Фоли: Ільченко (1), Шестопалов (1) – Осика (1), Лісовий (1)

Реалізація більшості: 1 гол/дві спроби – 1 гол/дві спроби

18:30 Збірна Харківської області 1 – ВК «Маріуполь» 17:4 (4:1, 3:2, 5:0, 5:1)

19:45 Збірна Київщини – КЗ ЛОР ЛУФК (Львів) 12:7 (3:0, 5:1, 1:6, 3:0)

Судді: Д. Черленяк, В. Гавриленко

КЗ ЛОР ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Мартін Фесенко, – 2. Арсен Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Данило Хацко, 5. Артем Петрусено 6. Олександр Мул,7. Володимир Булачек (к), 8. Максим Гащук, 9. Ігор Любінський, 10. Володимир Ліщинський, 11. Артем Толстіков, 12. Віталій Степанюк

Тренери: Є. Наумчик/І. Зінкевич

Збірна Київщини: 1.Микола Максимов, 13.Ілля Власенко, – 2.Артем Трейтяк (к), 3.Володимир Врублєвський, 4.Владислав Орлов, 5.Антон Гірдвоін, 6.Даниїл Данченко, 7.Олександр Абрамов, 8.Владислав Величко, 9.Кирило Данченко, 10.Костянтин Котюх, 11.Антон Захаренко, 12.Єгор Душник

Тренер: В. Бондаренко

Голи: 1:0 Абрамов, 2:0 Трейтяк, 3:0 Трейтяк, 4:0 Абрамов (у більшості), 5:0 Абрамов, 6:0 Трейтяк, 7:0 Трейтяк (з пенальті), 7:1 Степанюк (з пенальті), 8:1 Трейтяк (у більшості), 8:2 Степанюк, 9:2 Данченко, 9:3 Степанюк (у більшості), 9:4 Степанюк, 9:5 Толстіков, 9:6 Толстіков, 9:7 Любінський, 10:7 Орлов (у більшості), 11:7 Величко, 12:7 Величко

Фоли: Врублєвський (1), К. Данченко (2), Котюх (2), Захаренко (1), Душник (1) – Потерейко (1), Хацко (1), Любінський (1), Ліщинський (1), Степанюк (2)

Реалізація більшості: 3 голи/6 спроб – 1 гол/7 спроб

21:00 НТУ ХПІ-Харків – Збірна Харківської області 2 18:4 (2:1, 5:1, 6:0, 5:2)

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ

КАЛЕНДАР ТУРУ ШУКАЙТЕ ТУТ

Прес-служба ВК «Динамо»