ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВЩИНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ЮНІОРІВ: НОВІ КОНТУРИ ВАТЕРПОЛЬНОГО СЕЗОНУ


У конференц-залі СОК «Євроспорт» (пл. Петрушевича, 1) відбулося засідання федерації водного поло Львівщини, головним питанням якого було проведення чемпіонатів Львівщини серед юнаків та юніорів у 2021 році.

У 2021 році, як і у 2020, чемпіонат Львівщини буде проведено у двох вікових категоріях. Цього року змагатимуться між собою юнаки та юніори 2007 та 2009 року народження.

Матчі серед команд 2007 року народження відбуватимуться у басейні «Динамо», що на вулиці Вітовського, а матчі серед команд 2005 року народження – у басейні «Євроспорт», що на площі Петрушевича. Матчі обох чемпіонатів відбуватимуть по неділях.

У чемпіонаті 2007 року народження братимуть участь такі команди: КДЮСШ імені Кутенка, ДЮСШ №3, «Євроспорт», КІВС, «Водан» та «Динамо» – Леви.

У чемпіонаті 2009 року народження братимуть участь такі команди: КДЮСШ імені Кутенка, ДЮСШ №3, «Євроспорт», КІВС, «Водан», «Динамо» – Леви та ВК «Ужгород».

В обох чемпіонах після одноколових змагань відбудуться матчі плей-офф – переможець чемпіонату зіграє з другою командою, а третя – з четвертою. Інші команди участі у плей-офф брати не будуть. Матчі плей-офф відбуватимуться до однієї перемоги.

Планується, що обидва чемпіонати Львівщини розпочнуться одразу після завершення локдауну. Головним суддею чемпіонату Львівщини залишиться Євген Наумчик.