У неділю стартує Відкрита першість Львівщини-2019 серед команд U-14


У неділю, 3-го лютого, стартує Відкрита першість Львівщини 2019 року серед юнацьких команд U-14 (гравці 2005/2006 року народження), матчі якої прийматиме водний майданчик палацу спорту «Динамо» столиці Галичини. Боротьбу за нагороди розпочнуть шість команд: п’ять львівських – ДЮСШ № 3, «Динамо-Леви», КВВС «Аквапарк», СОК «Євроспорт» і КДЮСШ імені Кутенка, а також гості з ВК «Ужгород». Запрошуємо батьків, рідних і друзів юних ватерполістів, а також фахівців та усіх шанувальників гри з м’ячем на воді прийти у неділю зранку на матчі і підтримати команди. Напевно, ви не побачите водне поло світового рівня, але ми вам стовідсотково гарантуємо, що ви станете свідками щирих дитячих емоцій, а також безкомпромісної боротьби та повної самовіддачі кожного з гравців. Тож приходьте – і не пожалкуєте!

Нагадаємо, згідно з Регламентом першості, на першому, попередньому етапі шість команд проводять турнір в одне коло. За його підсумками (кожна команда зіграє по п’ять матчів) визначається квартет фіналістів, який зіграє ще один турнір в одне коло. При цьому фіналісти розпочинають другий етап із «золотими» очками, набраними в іграх між чотирма фіналістами на попередньому етапі. Таким чином на фінальному етапі місця визначатимуться за результатами шести зустрічей кожної з команд.

А завершиться першість двома суперфіналами: спочатку команди, які на другому етапі фінішують на третьому і четвертому місцях, розіграють бронзовий комплект нагород, а в головному матчі зустрінуться перше і друге місце, які в очному протистоянні й визначать чемпіона.

Щодо формату матчів, то вони будуть тривати чотири періоди по шість хвилин чистого ігрового часу. При цьому, якщо по ходу зустрічі одна з команд виграватиме з перевагою у 12 закинутих м’ячів (12:0, 13:1, 14:2 тощо), то на цьому гра припиняється, а в турнірну таблицю заноситься результат «12:0» незалежно від цифр на табло.

ВОДНЕ ПОЛО. ЮНАКИ U-14. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ – 17/18

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ПЕРШОГО, ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Перший тур (3 лютого)

07:45. ВК «Ужгород» – КВВС «Аквапарк»

08:45. СОК «Євроспорт» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

09:45. ДЮСШ-3 – «Динамо-Леви»

Другий тур

07:45. «Динамо-Леви» – ВК «Ужгород»

08:45. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка – КВВС «Аквапарк»

09:45. СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3

Третій тур

07:45. ВК «Ужгород» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

08:45. КВВС «Аквапарк» – ДЮСШ-3

09:45. «Динамо-Леви» – СОК «Євроспорт»

Четвертий тур

07:45. СОК «Євроспорт» – ВК «Ужгород»

08:45. ДЮСШ-3 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка

09:45. КВВС «Аквапарк» – «Динамо-Леви»

П’ятий тур

07:45. ВК «Ужгород» – ДЮСШ-3

08:45. СОК «Євроспорт» – КВВС «Аквапарк»

09:45. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка – «Динамо-Леви»

Прес-служба ВК «Динамо» Львів