У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЗАВЕРШИВСЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБІР НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНИХ УКРАЇНИ 


У Кам’янському завершився навчально-тренувальний збір національної та молодіжної збірних України з водного поло, який тривав з 10 по 15 березня. Протягом шести днів наші команди під керівництвом тренерів Ігоря Зінкевича, Олексія Шведова, Тимура Шиліна та Володимира Войтенка працювали над тактико-технічною та фізичною підготовкою.

Зокрема під час тренувальних зборів у басейні «МіКомп» було проведено два контрольні матчі між національною та молодіжною збірними України. В обох матчах перемогли старші та досвідченіші гравці.

Перший матч. Збірна України – Збірна України U-19 – 21:16 (6:3, 5:4, 3:4, 7:5)

Другий матч. Збірна України – Збірна України U-19 – 24:18 (6:1, 7:5, 5:4, 6:8)

Склад національної збірної України: Костянтин Нікольський, Нестор Бабський, Юрій Маметьєв, Михайло Лісовий, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Владислав Бабаєнко, Володимир Войтенко, Володимир Криволапов, Микита Бажинов, Валентин Сєдих, Ілля Христенко, Данило Шабан (один матч за національну, інший – за молодіжну)

Тренер: Олексій Шведов

Склад молодіжної збірної України U-19: Данило Коваленко, Іван Голубенко, Володимир Булачек, Віталій Степанюк, Чінгіс Агаджанов, Єгор Івахно, Дмитро Ашанін, Ігнат Маймулін, Євген Шмігель, Максим Горудко, Олександр Бакшенєв, Ілля Мітюріч, Богдан Дьяков, Ігор Кечеджи, Данило Шабан, Костянтин Алєксєєв

Тренер: Тимур Шилін

Що цікаво, арбітром обох контрольних матчів був виконувач обов’язків головного тренера національної збірної України Ігор Зінкевич.

«Навчально-тренувальні збори пройшли на високому рівні, – каже Ігор Зінкевич. – Дякую тренерам Олексію Шведову, Тимуру Шиліну і Володимиру Войтенку за виконану роботу. Окремо дякую усім хлопцям, які на хорошому рівні попрацювали в одній команді. Окремі слова подяки для керівництва басейну «МіКомп» за створення усіх умов для навчально-тренувальних зборів».

Нагадаємо, у середині квітня національна збірна України повинна була летіти до Грузії на матчі Світової Ліги, а молодіжна збірна U-19 готувалася до міжнародного турніру у Словаччині та кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи у Стамбулі. Втім, під час навчально-тренувальних зборів у Кам’янському стало відомо, що ці матчі для обох збірних через епідемію коронавірусу перенесені на невизначений термін.