Перший тур чемпіонату відбувся у Львові з 10 по 13 жовтня. Між собою змагалися команди груп А та Б:
- ВК «Динамо» Львів»,
- «ЛФКС»-«Акватіко», Львів,
- КІВС, Львів,
- Зб. Закарпатської області – УжНУ,
- Зб. Києва,
- ВК «Маріуполь»,
- Зб. Харківської обл.,
- НТУ «ХПІ-ШВСМ», Харків.
Результати матчів із ВК «Динамо» Львів»:
НТУ «ХПІ-ШВСМ», Харків ВК – «Динамо» Львів» 8-20 (1-3, 2-4, 2-4, 3-9)
ВК «Динамо» Львів» – Зб. Харківської обл. 20-4 (8-0, 7-1, 3-1, 2-2)
ВК «Динамо» Львів» – ВК «Маріуполь» 21-10 (3-2, 5-2, 7-2, 6-4)
ВК «Динамо» Львів» – Зб. Києва 28-1 (8-0, 7-1, 4-0, 9-0)
Результати усіх поєдинків та простоколи матчів можете переглянути на сайті Федерації водного поло України: https://waterpolo.com.ua/championships/superleague-2024-2025.
За підсумками першого туру, до трійки лідерів потрапили ВК «Динамо» Львів», «ЛФКС»-«Акватіко», Львів та НТУ «ХПІ-ШВСМ», Харків.
Найкращим бомбардиром туру став Ярема Арцишевський, гравець ВК «Динамо» Львів». Він забив 18 голів за 4 матчі.


