Сумуємо… Відійшов у інший світ Михайло Романяк


У вівторок, 27-го серпня, на 52-му році життя після тривалої, важкої хвороби помер відомий спортивний, і не тільки, журналіст Михайло Романяк.

Перестало битися серце справжнього професіонала та Журналіста з великої літери і великого патріота України, який усе своє життя не на словах, а ділом боровся за справедливість, ніколи не ховався за спини інших і не боявся говорити правду. Можливо, він був інколи надто категоричним, бо поділяв світ на «чорне і біле» й не визнавав компромісів, але ніхто й ніколи не міг сказати, що Михайло був байдужим як до проблем громади загалом, так і окремих людей зокрема. Він цікавився чи не всіма сферами діяльності, та найбільше до душі йому був спорт. А одним з його найулюбленіших видів спорту було саме водне поло. Михайло з дитинства вболівав за львівське «Динамо», а ставши журналістом, регулярно висвітлював у ЗМІ ватерпольні турніри та проблеми гри з м’ячем на воді. І напевне, не випадково, в останні роки, коли Михайло уже боровся з підступною хворобою, він у співавторстві з Іваном Яремком випустив дві книги – «100 років львівському водному поло» та «Сторінки історії, написані м’ячем на воді», що вийшла цього літа і присвячена 70-літтю ватерпольного клубу львівського «Динамо». Але нині це все уже в минулому…

Ватерпольний клуб «Динамо» Львів та уся ватерпольна громадськість Львівщини висловлюють щирі співчуття дружині, синові, родині та друзям покійного.

Вічная пам’ять!

P.S. Похорон відбудеться у четвер, 29-го серпня, з Старої Церкви смт Зимна Вода. Початок поховальної процесії – о 10:30.