Зусиллями керівництва ватерпольного клубу «Динамо», а також гравців команди восьмиразового чемпіона України вихованці навчально-реабілітаційного центру «Джерело» на клубному автобусі отримали можливість поїхати на пізнавальну екскурсію до Тернополя та Збаража (Тернопільська обл).
«Завдяки ватерпольному клубу «Динамо» наша молодь з особливими потребами мала чудову пізнавально-екскурсійну поїздку на Тернопільщину, – каже Юлія Літвін, керівник осереджу «Джерело», що на вулиці Богдана Хмельницького, 195 у Львові. Наша група побувала в збаражському замку, у ресторані-оранжереї «Зимовий сад», а також на паромі на тернопільському озері.


