Повноліття Ярослава Кулікова та Ореста Джури!


У п’ятницю та в суботу, 13-го і 14-го квітня, своє повноліття, 18-й день народження зустріли двоє гравців львівського «Динамо» – рухливий нападник Ярослав Куліков та стовп Орест Джура відповідно.

    

Ярослав Куліков та Орест Джура з Суперкубком України

Обоє перші кроки у грі з м’ячем на воді робили у львівській Дитячо-юнацькій спортивні школі № 3 в групі добре знаного вихователя молодих талантів Олександра Сергійовича Богданова, далі свою ватерпольну майстерність удосконалювали в Львівському училищі фізичної культури, яке закінчили минулого літа, а нині є студентами першого курсу Львівського державного університету фізичної культури.

Напевне символічно, що Ярослав і Орест своє повноліття зустріли, що називається, на бойовому посту – у польському місті Лодзь, де в складі львівського «Динамо» беруть участь у традиційному міжнародному турнірі «Кубок Лодзі – 2018». У перших двох іграх, як ми уже повідомляли, динамівці впевнено обіграли білоруську команду РЦОП з Мінська та німецький «Штутгарт». А сьогодні Джура і Куліков разом зі своїми партнерами зіграють проти господарів турніру, ватерполістів клубу ЛСТВ із Лодзі у вирішальній грі, в якій і визначиться володар почесного трофею.

Тож партнери по команді і тренери разом з уболівальниками та працівниками ВК «Динамо» щиро вітають Ярослава і Ореста з повноліттям і бажають хлопцям від усього серця міцного здоров’я і якомога менше травм та ушкоджень, успіхів у навчанні та в досягненні найвищих спортивних висот, справжнього кохання і щастя в особистому житті, добробуту та здійснення усіх життєвих мрій.

Многая літа, козаки!