Першість України-2019 серед команд U-12: Фінальний етап. Другий тур

В Ужгороді, де триває фінальний етап першості України з водного поло серед юнацьких команд U-12 сезону-2018/2019, у якому боротьбу за титул і три комплекти медалей ведуть шість команд, сьогодні, 6-го червня, було зіграно матчі другого туру. Першими на водному майданчику відкритого басейну «Аква Ріо-Парк» зустрілися команда столичної СДЮШОР №9 та збірна Харківської області. Киян вистачило тільки на перший період, який вони виграли з мінімальним рахунком 3:2. Та вже у другій чверті слобожанці закинули п’ять «сухих» м’ячів, а в підсумку здобули переконливу перемогу – рахунок 19:9 говорить сам за себе. Аналогічним був сценарій і в другій грі, у якій харківська команда «ВА ім. О. Баркалова – СДЮШОР ім. Я. Клочкової» грала проти львівського СОК «Євроспорт». Тут, щоправда, інтрига зберігалася не один період, а два. Після стартової нічийної чверті (4:4), у другій слобожанці вийшли вперед: на екваторі гри вони вели в рахунку з перевагою у два м’ячі – 7:5. Однак в третьому періоді глядачі вдруге за сьогоднішній день стали свідками того, як команда, що програє, упродовж одної восьмихвилинки «перекушує» гру, закинувши п’ять «сухих» м’ячів і доводить справу до перемоги. У підсумку фінальна сирена зафіксувала впевнену звитягу підопічних Олексія Єгорова та Тараса Чобіта з рахунком 13:8. У львів’ян голами відзначилися: Олег Рудник (чотири), Святослав Чопик (два), Олег Саркісян (два), Юрій Городний (два), Олександр Ярема (два) та Дмитро Наконечний (один). Додамо, що Денис Дейнеко і Олександр Ярема отримали по три фоли, тож були вилучені до кінця гри з правом заміни. А завершував програму другого ігрового дня поєдинок господарів турніру, ватерполістів ВК «Ужгород» і команди львівської ДЮСШ №3. Звісно, місцеві вболівальники сподівалися на перемогу своїх земляків, але підопічні Володимира Іртаєва та Віктора Момота вже у першій чверті зробили цілком комфортний заділ у чотири закинуті м’ячі – 6:2. У другому періоді перевага галичан збереглася: упродовж великої перерви на табло горіли цифри 9:5 на нашу користь. Закарпатці сподівалися у другій половині зустрічі відігратися, але усі їхні зусилля виявилися марними. Більше того, упродовж третього та четвертого періодів ватерполісти ДЮСШ №3 збільшили свою перевагу і в підсумку фінальна сирена зафіксувала їхню розгромну перемогу: коли підсумковий рахунок 21:10, то тут особливо коментувати нічого й не потрібно. Як і вчора у львівському дербі з «Євроспортом», сьогодні героєм зустрічі став гравець ДЮСШ №3 Герман Тростинський – на його рахунку дев’ять голів (нагадаємо, вчора було вісім). Не набагато менше – сім – влучних кидків сьогодні на рахунку Вадима Касьяна. Решту м’ячів у львів’ян в ворота ужгородців закинули Богдан Мальований (три) та по одному Артем Земба і Данило Андрющенко. Наостанок нагадаємо, що усі ігри фінального туру транслюються наживо за цим посиланням: bit.ly/2WKFmJv

Водне поло. Юнаки U-12. Першість України 2019 року. Фінальний етап

5 – 9 червня. Ужгород. Басейн «Аква Ріо-Парк».

Головний суддя змагань – В’ячеслав Бєлєвцов (Харків, міжнародна категорія).

КОМАНДИ–УЧАСНИЦІ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ

«ВА ім. О. Баркалова – СДЮШОР ім. Я. Клочкової» (Харків)