Готуючись до офіційних матчів у Кубку України, ватерполісти львівського «Динамо» зіграли на міжнародному турнірі у Литві. Наша команда, святкувавши перемоги в усіх матчах турніру, виграла головний кубок змагань.
Враженнями від турніру з прес-службою клубу поділився тренер команди Олексій Шведов.
Прес-служба ВК “Динамо”
