ОЛЕКСІЙ ШВЕДОВ ПРО ПЕРЕМОГУ «ДИНАМО» НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ У ЛИТВІ


Перемогою львівського ватерпольного «Динамо» завершився міжнародний турнір у Литві «Alytus Cup», який також став і першим туром Інтернаціональної Карпатської ліги. «Динамівці» почергово обіграли збірну Харківської області – 15:8, мінський РЦОП – 10:7 та литовський «Zaibas» – 11:5. Враженнями від переможних матчів у Литві поділився тренер львівського «Динамо» Олексій Шведов.

«У матчі зі збірною Харківської області розпочали непогано, однак було відчутно, що триває певний процес адаптації на «великій» воді, – каже Олексій Шведов. – У великому басейні ми грали востаннє кілька місяців тому і цей процес не може пройти безслідно. На жаль, не обійшлося у матчі без сумбуру, однак грали впевнено та з бажанням. У третьому періоді матчу довели перевагу до восьми голів, після чого ігрову практику отримало кілька молодих гравців. Хоч і у четвертому періоді ми поступилися, однак претензій до хлопців немає, адже, попри загальну перемогу, ми не реалізували ще кілька стовідсоткових гольових моментів.

«Щодо поєдинку з командою Мінська, то варто сказати, що білоруси у порівнянні з попереднім сезоном, омолодили склад. Цей матч ми розпочали дуже впевнено, у грі команди були як і позитивні, так і негативні моменти. Вважаю, хлопці не до кінця виконали установку, отримали кілька невимушених голів, нам не вдавалося відірватися у рахунку. Незважаючи на це, ми довели матч до логічної та важливої перемоги.

Поєдинок проти литовської команди був фіналом турніром, оскільки до цього поєдинку обидві команди набрали по шість очок. Переможець матчу автоматично ставав переможцем турніру і першого туру Карпатської ліги. Литовці – непростий суперник, адже багато гравців команди мають серйозні антропометричні дані. Що цікаво, багато з них є шульгами. У цьому матчі нам вдалося «закрити» їхніх лідерів та нейтралізувати сильні сторони литовців. З цим суперником було грати дуже цікаво. Ми хоч і допускали помилки у цьому матчі, проте провели його краще за два попередні. Ми вибрали правильну тактику і довели матч до позитивного завершення. Щодо наших молодих гравців, то я залишився задоволений грою Михайла Лісового. Вважаю, він приніс багато користі команді. Моментами непогано зіграв Віталій Степанюк, а у грі зі збірної Харківської області чимало ігрової практики отримав Володимир Булачек. Впевнено у матчі з литовцями зіграв Костянтин Нікольський. Саме отримав приз найкращого воротаря турніру. Щодо наших лідерів, то вони також зіграли на рівні. В загальному я задоволений побаченим на турнірі. Він, без перебільшення, став корисним для нашої команди» – сказав Олексій Шведов.

Управління Спорту ЛМР