НЕСТОР БАБСЬКИЙ: ГРАВЦІ ЧОРНОГОРІЇ НАНОСЯТЬ ХИТРІ ТА РОЗУМНІ УДАРИ

Голкіпер львівського «Динамо» та національної збірної України Нестор Бабський прокоментував поразку нашої команди у матчі проти Чорногорії. Нагадаємо, на виїзді наша національна збірна у матчі першого раунду Світової ліги поступилася Чорногорії з рахунком 3:23.

Вважаю, могли зіграти краще, оскільки деякі помилки, які допустила наша команда, не відповідали нашому рівню, – каже Нестор Бабський. – Втім, заслуги суперника також не можна применшувати. Збірна Чорногорії – це топ команда, у якої багато ігрової практики. Половина гравців цієї збірної регулярно виступає у Лізі Чемпіонів, а це без перебільшення колосальний досвід. У нашої команди, на жаль, такого немає. Нам, за великим рахунком, немає де набиратися досвіду, оскільки національний чемпіонат є доволі слабкого рівня.

В чому особливість атакувальних дій збірної Чорногорії?

Гравці цієї команди наносять хитрі та розумні кидки. Там ніхто не б’є по воротах просто так і без особливої потреби. Чорногорці вичікують на свій момент і б’ють, як то кажуть, з головою. Одне з їхніх головних завдань – дати перепас партнеру, якому забити гол уже не складатиме якихось труднощів. Окрім того, у них прекрасний ватерпольний дриблінг. Гравці, які з м’ячем, можуть добре «покачати» свого суперника.

У матчі з Чорногорією ти зіграв у 3 та 4 періодах. Наскільки важко «входити» воротарю у таку гру?

Скажу відверто, мені було в кайф зіграти з сильнішим суперником. Рідко коли бачу гравців такого рівня біля себе, а ще рідше проти них граю. Хто б що не говорив, але 2 періоди матчу проти Чорногорії це також досвід. У мене було жодного страху, був впевнений у собі та старався якнайкраще виконувати свою роботу. Звичайно, легше починати матч з першого періоду, оскільки м’язи інші і краще пристосовані до гри.

Капітан збірної України Володимир Войтенко в інтерв’ю сказав, що збірній України краще  потрібно проводити кількаденні збори за кордоном, аніж тижневі збори у Кам’янському.

Я повністю підтримую Володю. Нам потрібно побачити зовсім інший стиль гри та бодай спробувати у нього зіграти. Збори за кордоном дадуть користь команді більшу.