Ліга націй: склад збірної України та розклад матчів


26 листопада у чеському Брно розпочнеться міжнародний турнір з водного поло “Ліга націй”. Збірна України уже прибула у місто та провела перші тренування у змагальному басейні.

Склад збірної України:

  1. Чінгіз Агаджанов (8)
  2. Роман Грищук (6)
  3. Максим Осика (2)
  4. Орест Джура (7)
  5. Нестор Бабський (13)
  6. Юрій Мамєтьєв (3)
  7. Олександр Дядюра (5), капітан
  8. Ігор Кечеджи (12)
  9. Костянтин Нікольський (1)
  10. Костянтин Алєксєєв (10)
  11. Дмитро Ашанін (4)
  12. Денис Гусаков (9)
  13. Вадим Євстратов (11)
  14. Ігор Зінкевич – головний тренер
  15. Олексій Шведов – помічник тренера
  16. Тимур Шилін – помічник тренера
  17. Інеса Петренко – лікар

 

Участь у змаганнях візьмуть 12 команд: Чехія, Словаччина, Бельгія, Швейцарія, Англія, Єгипет, Австрія, Уельс, Литва, Велика Британія U-19, Україна, ПАР. Суперників поділили на чотири групи, у межах яких команди зіграють за коловою системою:

Група А: Уельс, ПАР, Австрія;

Група B: Велика Британія U-19, Чехія, Єгипет;

Група C: Україна, Англія, Литва;

Група D: Словаччина, Бельгія, Швейцарія.

 

РОЗКЛАД МАТЧІВ:

26 листопада, п’ятниця

8:00 Велика Британія U-19 – Чехія

9:10 Україна – Англія

10:20 Словаччина – Бельгія

11:30 Уельс – Австрія

12:40 Велика Британія U-19 – Єгипет

13:50 Україна – Литва

15:00 Словаччина – Швейцарія

16:10 ПАР – Австрія

17:20 Чехія – Єгипет

18:30 Англія – Литва

19:40 Бельгія – Швейцарія

20:50 Уельс – ПАР

Після цього раунду найкращі колективи з кожної групи сформують групу E, другі місця – групу F, а треті – групу G. Команди у цих групах також зіграють між собою за коловою системою та визначать остаточні позиції у турнірній таблиці:

Група E – 1-4 місця

Група F – 5-8 місяця

Група G – 9-12 місця

 

27 листопада, субота

8:00 – 9-12 місця – 3 номер групи А – 3 номер групи D

9:10 – 9-12 місця – 3 номер групи B – 3 номер групи С

10:20 – 5-8 місця – 2 номер групи А – 2 номер групи D

11:30 – 5-8 місця – 2 номер групи В – 2 номер групи С

12:40 – 1-4 місця – 1 номер групи А – 1 номер групи D

13:50 – 1-4 місця – 1 номер групи В – 1 номер групи С

15:00 – 9-12 місця – 3 місце групи А – 3 місце групи В

16:10 – 9-12 місця – 3 місце групи С – 3 місце групи D

17:20 – 5-8 місця – 2 місце групи А – 2 місце групи В

18:30 – 5-8 місця – 2 місце групи С – 2 місце групи D

19:40 – 1-4 місця – 1 місце групи А – 1 місце групи В

20:50 – 1-4 місця – 1 місце групи С – 1 місце групи D

 

28 листопада, субота

8:30 – 9-12 місця – 3 місце групи А – 3 місце групи С

9:40 – 9-12 місця – 3 місце групи В – 3 місце групи D

10:50 – 5-8 місця – 2 місце групи А – 2 місце групи С

12:00 – 5-8 місця – 2 місце групи В – 2 місце групи D

13:10 – 1-4 місця – 1 місце групи А – 1 місце групи С

14:20 – 1-4 місця – 1 місце групи В – 1 місце групи D

15:30 – церемонія нагородження