Костянтину Нікольському – 21!


Сьогодні, 1-го травня, вітання з 21-им днем народження приймає голкіпер львівського «Динамо» Костянтин Нікольський.

Костянтин Нікольський народився 1-го травня 1997 року в Одесі. Саме у Південній Пальмірі він і почав займатися спортом. Цікаво, що на початках Костя відвідував секцію шахів, але в четвертому класі разом з похресником своєї мами прийшов у секцію водного поло при басейні «Політех» і закохався у гру з м’ячем на воді на все життя. Втім, захоплення інтелектуальною діяльністю у нього також залишилося: по-перше, воно допомагає йому прораховувати гру суперника, а по-друге, закінчивши середню школу, він поступив і нині є студентом третього курсу Одеського національного політехнічного університету, де вивчає прикладну математику.

Першим тренером Костянтина був тренер ДЮСШ Георгій Махарадзе, який одразу побачив у ньому задатки воротаря. З часом на гру Нікольського у рамці звернули увагу й тренери юніорської збірної України, в складі якої Костя грав у 2013 році на Мальті, на фінальній частині першості Європи. А в 17-річному віці він здобув свою першу нагороду на дорослому рівні – у складі маріупольського «Іллічівця» (нині – ВК «Маріуполь») став бронзовим призером чемпіонату України сезону-14/15. За рік Костянтин повторив цей результат, але вже виступаючи за команду рідного міста – ОНМА-»Одеса».

На наступний сезон-16/17 з низки причин ОНМА-»Одеса» на чемпіонат України не подала заявку і Костянтин Нікольський прийняв пропозицію львівського «Динамо» й став голкіпером «біло-синіх». У складі динамівців він уже завоював чотири трофеї – по два рази разом з партнерами виграв національний Кубок та Суперкубок України і став срібним призером Суперліги минулого сезону. Щоправда, минулого року Костя через травму ліктя пропустив чимало матчів, але в нинішньому сезоні він є основним воротарем «Динамо» та зробив чималий внесок у те, аби львівська команда станом на сьогодні була за крок до повернення чемпіонського титулу до міста Лева. Окрім того, Нікольський сьогодні є й одним з воротарів національної збірної України.

Тож уся динамівська сім’я вітає Костянтина Нікольського з уродинами й щиро бажає йому міцного здоров’я, щастя в особистому житті, успіхів у навчанні, матеріального достатку та якомога більше класних сейвів, переможних матчів і завоювання великої кількості титулів у складі як львівського «Динамо», так й національної збірної України.

Многая літа, Костян!