Команда “Амазонки-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка” виборола срібло чемпіонату України 2005 р.н. і мол.


Збірна Києва – чемпіонки України серед юніорок 2005 р.н. і мол. Команда “Амазонки-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка” виборола срібло чемпіонату, а збірна Донецької області – отримала бронзу.

Фінальний тур змагань відбувся у Кам’янському 17-19 травня.

Результати матчів 2 туру:

“Амазонки-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка” – збірна Києва 8-19 (2-6, 3-4, 0-4, 3-5)
“Амазонки-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка” – збірна Донецької області 22-8 (5-2, 6-1, 6-4, 5-1)
Збірна Донецької області – збірна Києва 8-19 (0-8, 1-4, 2-2, 5-5)

ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ:
1 місце – збірна Києва (12 очок)
2 місце – “Амазонки-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка” (6 очок)
3 місце – збірна Донецької області (о балів)