Календар Ігор


Календар чемпіонату України з водного поло сезону 2015/16

І тур 09 – 13 листопада 2015р. (Дніпродзержинськ)

ІІ тур 13-17 грудня 2015р. (Дніпродзержинськ)

ІІІ тур 3-7 лютого 2016р. (Одеса)

IV тур 2-6 березня 2016р. (Київ)

V тур 23-27 березня 2016р. (Харків)

VІ тур 18-22 травня 2016р. (Дніпродзержинськ)

Ігри плей-офф червня 2016р. (За призначенням)

Кваліфікація Кубка України 24-26 червня 2016 р. (За призначенням)

Кубок України (фінал) 1-3 липня 2016р. (За призначенням)


Розклад матчів шостого туру

Дніпродзержинськ, 19-22 травня

19 травня (четвер)

16:30 засідання суддівської колегії разом з представниками команд (готель «Олімп»)

18:00 Збірна Київщини – ХПІ (Харків) 7:6 (2:1,1:0,2:2,2:3)

19:15 «Слобожанець» (Харків) – ОНМА (Одеса) 11:3 (6:0, 2:0, 1:2, 2:1)

20:30 «Динамо» (Львів) – ВК «Маріуполь» 16:4 (3:2, 5:0, 2:2, 6:0)

20 травня (пятниця)

18:00 ХПІ – ВК «Маріуполь» 6:8 (2-1, 1-3, 2-2, 1-2)

19:15 «Динамо» – «Слобожанець» 4:7 (1:1,1:1, 2:4, 0:1)

20:30 Збірна Київщини – ОНМА 4:3 (1-2, 1-0, 2-0, 0-1)

21 травня (субота)

10:00 «Слобожанець» – збірна Київщини 16:1 (4-0, 5-1, 2-0, 5-0)

11:15 ОНМА – ВК «Маріуполь» 7:2 (0-0, 4-0, 1-1, 2-1)

12:30 «Динамо» – ХПІ 17:4 (5-0, 6-1, 1-2, 5-1)

18:00 ХПІ – «Слобожанець» 5:17 (0-4, 1-4, 1-5, 3-4)

19:15 ВК «Маріуполь» – збірна Київщини 11:8 (2-1, 5-2, 2-3, 2-2)

20:30 «Динамо» – ОНМА 16:2  (3-1, 1-1, 8-0, 4-0)

22 травня (неділя)

9:00 «Слобожанець» – ВК «Маріуполь» 10:5 (3-1, 4-1, 2-2, 1-1)

10:15 «Динамо» – збірна Київщини 17:2 (3-0, 6-0, 2-1, 6-1)

11:30 ХПІ – ОНМА 6:7 (2-1, 2-1, 1-3, 1-2)

                        Розклад матчів п’ятого туру, Харків, 27-31 березня
27 березня (неділя)
“Слобожанець” Харків НТУ-ХПІ Харків 13-5 (2-0, 5-0, 3-1, 3-4)
28 березня (понеділок)
зб. Київщини ОНМА Одеса 3-4
ВК “Маріуполь” НТУ-ХПІ Харків 11-9 (3-0, 3-3, 1-4, 4-2)
“Динамо” Львів “Слобожанець” Харків 4-3
29 березня (вівторок)
НТУ-ХПІ Харків ОНМА Одеса 6-10 (1-2, 2-4, 0-1, 3-3)
зб. Київщини “Динамо” Львів 6-14 (0-2, 2-2, 3-3, 1-7)
“Слобожанець” Харків ВК “Маріуполь” 11-2 (5-1, 2-1, 3-0, 1-0)
“Динамо” Львів ОНМА Одеса 13-6
зб. Київщини ВК “Маріуполь” 9-7 (2-0, 3-1, 2-0, 2-6)
30 березня (середа)
ОНМА Одеса “Слобожанець” Харків 0-13 (0-4, 0-3, 0-3, 0-3)
“Динамо” Львів ВК “Маріуполь” 15-5 (5-0, 2-1, 3-3, 5-1)
зб. Київщини НТУ-ХПІ Харків 5-6 (0-0, 2-2, 3-1, 0-3)
31 березня (четвер)
ВК “Маріуполь” ОНМА Одеса 13-10 (3-4, 3-1, 5-3, 2-2)
НТУ-ХПІ Харків “Динамо” Львів 6-17
(0-2, 1-5, 2-5, 3-5)
“Слобожанець” Харків зб. Київщини 14-5
(6-1, 4-3, 1-1, 3-0)

Розклад матчів четвертого туру
Київ, 3-6 березня

3 березня (четвер)
“Слобожанець” Харків НТУ-ХПІ Харків 9-4 (4-1, 1-1, 2-2, 2-0)
“Динамо” Львів ОНМА Одеса 13-5 (1-1, 3-0, 4-1, 5-3)
зб. Київщини ВК “Маріуполь” 16-13 (3-2, 3-5, 6-2, 4-4)

4 березня (п’ятниця)
зб. Київщини НТУ-ХПІ Харків 10-9 (2-3, 1-1, 2-1, 5-4)
“Динамо” Львів ВК “Маріуполь” 13-4 (3-0, 1-0, 5-2, 4-2)
ОНМА Одеса “Слобожанець” Харків 7-11 (0-5, 1-1, 5-2, 1-3)
ВК “Маріуполь” НТУ-ХПІ Харків 6-9 (1-0, 1-4, 3-2, 1-3)
зб. Київщини ОНМА Одеса 4-5 (0-1, 1-1, 2-2, 1-1)
“Динамо” Львів “Слобожанець” Харків 6-7 (3-5, 0-0, 1-2, 2-0)

5 березня (субота)
ВК “Маріуполь” ОНМА Одеса 4-10 (2-1, 1-5, 1-2, 0-2)
НТУ-ХПІ Харків “Динамо” Львів 9-18 (1-2, 3-6, 3-4, 2-6)
зб. Київщини “Слобожанець” Харків 6-12 (1-3, 3-5. 0-4. 2-0)

6 березня (неділя)
НТУ-ХПІ Харків ОНМА Одеса 6-17 (2-4, 1-4, 2-7, 1-2)
ВК “Маріуполь” “Слобожанець” Харків 3-10 (1-3, 1-4, 0-2, 1-1)
зб. Київщини “Динамо” Львів 3-12 (0-1, 2-2, 1-6, 0-3)

Розклад матчів третього туру
Одеса, 4-7 лютого

4 лютого (четвер)
«Слобожанець» – Збірна Київщини – 10:4 (3:2, 1:2, 3:0, 3:0)
ОНМА (Одеса) – ХПІ – 14:8 (2-3, 2-2, 3-1, 7-2)
«Динамо» (Львів) – ВК «Маріуполь» – 10:0 (технічна перемога)

5 лютого (п’ятниця)
зб. Київщини “Динамо” Львів 3-11 (0-3, 1-2, 2-2, 0-4)
НТУ-ХПІ Харків “Слобожанець” Харків 6-13 (1-5, 1-2, 3-3, 1-3)
ВК Маріуполь ВК ОНМА Одеса 0-10 (тех.)

6 лютого (субота)
зб. Київщини “ВК ОНМА” Одеса 3-3 (1-1, 0-1, 1-0, 1-1)
“Динамо” Львів “Слобожанець” Харків 6-9 (1-1, 1-3, 2-4, 2-1)
НТУ-ХПІ Харків ВК Маріуполь 10-0 (тех.)

“Динамо” Львів НТУ-ХПІ Харків 13-3 (2-2, 3-1, 2-0, 6-0)
“ВК ОНМА” Одеса “Слобожанець” Харків 5-9 (4-3, 1-1, 0-2, 0-3)
зб. Київщини ВК Маріуполь 10-0 (тех.)

7 лютого (неділя)
зб. Київщини НТУ-ХПІ Харків 12-8 (4-3, 3-2, 2-2, 3-1)
“Динамо” Львів “ВК ОНМА” Одеса 10-6 (4-1, 3-4, 2-0, 1-1)
“Слобожанець” Харків ВК Маріуполь 0-10 (тех.)

Розклад матчів другого туру

Дніпродзержинськ, 14-17 грудня

14 грудня (понеділок)

“Слобожанець” (Харків) – Збірна Київщини 11-2 (4:0, 2:0, 3:2, 2:0)

Збірна Одеси – НТУ “ХПІ” Харків 8:5 (3:1, 1:3, 2:0, 2:2)

“Динамо” Львів – ВК “Маріуполь” 13:4 (2:1, 3:0, 5:1, 3:2)

15 грудня (вівторок)

Збірна Київщини – НТУ “ХПІ” 6:5 (1:2, 2:1, 2:1, 1:1)

ВК “Маріуполь” – збірна Одеси 6:11 (2:1, 3:2, 0:5, 1:3)

“Динамо” Львів – “Слобожанець” Харків 4:3 (0:1, 0:1, 1:0, 3:1)

16 грудня (середа) 

10:00 НТУ-ХПІ Харків – ВК “Маріуполь” – 9:7 (1:2, 4:1, 1:3, 3:1)

11:30 “Динамо” Львів – збірна Київщини 12:0 (2:0, 4:0, 3:0, 3:0)

13:00 збірна Одеси – “Слобожанець” (Харків) 6:8 (1:2, 1:1, 1:3, 3:2)

18:30 збірна Київщини – ВК “Маріуполь” 7:8 (0:1, 3:3, 2:1, 2:3)

20:00 “Слобожанець Харків – НТУ-“ХПІ” (Харків) 8:4 (0:0, 2:1, 4:1, 2:2)

21:30 “Динамо” Львів – збірна Одеси 9:5 (3:2, 3:0, 1:1, 2:2)

17 грудня (четвер) 

12:30 “Слобожанець” (Харків) – ВК “Маріуполь” 9:6 (3:1, 3:2, 3:2, 1:1)

13:45 “Динамо” Львів – НТУ-“ХПІ” Харків 19:6 (5:3, 6:2, 4:0, 4:1)

15:00 збірна Одеси – збірна Київщини 10:6 (4:2, 4:1, 0:2, 1:1)

Розклад матчів першого туру

Дніпродзержинськ, 10-13 листопада

10 листопада (вівторок)

18:30 «Слобожанець» Харків – Збірна Київської області 10-3 (3:0, 4:1, 1:2, 2:0)

20:00 Збірна Одеси – НТУ «ХПІ» – ШВСМ Харків 14-8 (4:3, 4:1, 4:2, 2:2)

21:30 «Динамо» Львів – ВК «Маріуполь» 11-3 (2:1, 2:0, 3:2, 4:0)

11 листопада (середа)

10:00 Збірна Київської області – НТУ «ХПІ» 6-9 (1:1, 2:4, 2:1, 1:3)

11:30 ВК «Маріуполь» – Збірна Одеси 6-9 (0:1, 2:3, 2:3, 2:2)

13:00 «Слобожанець» Харків – «Динамо» Львів 3-5 (0:0, 1:1, 2:3, 0:1)

12 листопада (четвер)

10:00 НТУ «ХПІ» – ВК «Маріуполь» 9-5 (3:1, 2:1, 2:0, 2:3)

11:30 «Динамо» Львів – Збірна Київської області 19-3 (4:1, 6:0, 6:1, 3:1)

13:00 Збірна Одеси – «Слобожанець» Харків 5-9 (2:1, 1:2, 1:5, 1:1)

18:30 Збірна Київської області – ВК «Маріуполь» 12-11 (4:3, 3:3, 2:2, 3:3)

20:00 «Слобожанець» Харків – НТУ «ХПІ» 12-7 (6:1, 0:2, 2:2, 4:2)

21:30 «Динамо» Львів – Збірна Одеси 12-4 (3:0, 2:2, 4:2, 3:0)

13 листопада (п’ятниця)

09:30 «Слобожанець» Харків – ВК «Маріуполь» 11-7 (2:2, 3:2, 3:1, 3:2)

11:00 НТУ «ХПІ»  – «Динамо» Львів 8-15 (1:3, 3:4, 2:3, 2:5)

12:30 Збірна Одеси – Збірна Київської області 9-3 (3:0, 3:0, 2:1, 1:2)

Судді:

  • Вячеслав Костанда (Донецька обл.. 1963, міжнародна категорія)
  • Вадим Скуратов (Львівська обл.. 1967, національна категорія)
  • Олександр Ставертій (Одеська обл.. 1963, національна категорія)
  • В’ячеслав Бєлєвцов (Харківська обл., 1965, міжнародна категорія)
  • Анна Гончаренко (Харківська обл., 1984, міжнародна категорія)
  • Віталій Клєстов (Київська обл.. 1963, перша категорія)