З ЮВІЛЕЄМ, ПРЕЗИДЕНТЕ! ОЛЕКСАНДРУ СВІЩОВУ – 50!


Сьогодні, 22 вересня, особливий день у житті нашого ПРЕЗИДЕНТА ОЛЕКСАНДРА СВІЩОВА. Саме сьогодні Олександр Юрійович, до слова, ще й віце-президент Федерації водного поло України та меценат спорту, приймає вітання з нагоди 50-річного ювілею.

Місто Лева завжди мало славні традиції з водного поло. Легендарна команда «Динамо» регулярно принможувала славу львівського спорту і в Рядянському Союзі і уже за часів Незалежної України. Як і, мабуть, у кожного клубу з багаторічною історією у «динамівців» були і важкі періоди, коли, здавалося б, існування команди може ось-ось обірватися…

Олександр Свіщов – саме та Людина, яка дуже вчасно зуміла підставити плече львівському «Динамо», зберегти та примножити багаторічну історію команди. Відколи президентом львівського «Динамо» став Олександр Юрійович, справи нашого клубу одразу пішли вгору. І тут мова піде не тільки про успішні результати «Динамо» як клубу, як про розвиток водного поло у Львові загалом. Серед яскравих подій, за участю Олександра Юрійовича як президента «Динамо», можна згадати грандіозне святкування 100-річного ювілею львівського водного поло, масштабне святкування 70-річчя клубу «Динамо», участь львів’ян у ватерпольній Лізі Чемпіонів, проведення у нашому місті міжнародних змагань «Відкритих Кубків Львова» та неодноразові перемоги нашого клубу у чемпіонаті України, Кубку та Суперкубку саме у Львові. Окрім того, вже не один рік Олександр Свіщов активно сприяє розвитку дитячого та юнацького водного поло на Львівщині та чимало робить для того, аби в цілому повернути славу українського ватерполо.

Уся маленька і водночас велика ватерпольна родина Львівщини та України щиро вітає Олександра Свіщова з ювілеєм. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому і своєю щоденною працею лише примножувати славні традиції нашого ватерполо та спорту загалом. Перемог Вам в усіх життєвих, спортивних, родинних та бізнесових справах!

Многая літа!

Увесь колектив ватерпольного клубу «Динамо»