З Новим, 2019 роком та Різдвом Христовим!


Дорогі наші Вболівальники!

Щиросердечно вітаємо Вас та Ваші родини з прийдешніми святами – Різдвом Христовим і Новим, 2019 роком!

Зимові свята завжди дарують нам казковий настрій, світлі надії, гуртують навколо споконвічних християнських цінностей! Зичимо Вам людського щастя, міцного здоров’я, родинного добробуту. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться теплом, радістю та Божим благословенням!

2019 рік особливий для нашого клубу – влітку ми будемо святкувати 70-ліття створення нашої рідної команди «Динамо», яка упродовж усього періоду свого існування жодного разу не змінювала свою назву і не пропустила жодного  чемпіонату спочатку колишнього СРСР, а з 1992 року Незалежної України. Зазначимо, що подібним досягненням у командних ігрових видах спорту в Україні можуть пишатися лише два клуби – київське «Динамо» футбольне і львівське «Динамо» ватерпольне!

Звісно, ми зробимо усе можливе, аби до ювілею клубу оформити переможний дубль – покласти золоті медалі чемпіонату Суперліги в Кубок України! При цьому ми будемо старатися не лише досягати переможних результатів, а й грати у цікаве та видовищне водне поло, яке буде приносити Вам естетичну насолоду і якомога більше радості та яскравих й незабутніх вражень, а нам задоволення від самого процесу гри. Ваша неймовірно гаряча підтримка завжди нас надихає і додає нам наснаги та сил й допомагає знайти внутрішні, як фізичні, так і моральні резерви, аби перемагати наших суперників.

Рік Новий – казковий час!

Здивує хай він щастям Вас

Це рік добра і рік кохання.

Тож прийміть від нас вітання:

Будьте добрі та здорові,

Побажаєм Вам любові,

Світла й радощів багато,

Щоб життя було, як свято!

Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії! Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення усіх найзаповітніших мрій. Ну й звісно у такий важкий для усієї України час, бажаємо нам усім миру, злагоди і перемоги на Східному фронті та єдності нашої держави. Слава Україні! Героям слава!

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім’ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай Ваші починання процвітають,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

З Новим Роком! Христос народився! Славімо його!

 

З повагою

Президент ВК «Динамо» Львів Олександр Свіщов,

гравці і тренери команди та увесь колектив Вашого клубу