Напередодні Воскресіння Господнього ватерполісти львівського «Динамо» разом з представниками ГО «Громадська надія» завітали у гості до Навчально-реабілітаційного Центру «Джерело», аби привітати з Великодніми Святами дітей та молодь з особливими потребами, які навчаються у цьому закладі. Звісно, динамівці прийшли у гості до своїх старих знайомих не з пустими руками, а з подарунками, головними з яких були Пасхи.
Прес-служба ВК «Динамо» Львів
Фото Євгена Скиби






















