Гравці ВК «Динамо» Львів» у складі збірної України змагаються на турнірі у Сербії


Збірна України з водного поло бере участь у міжнародному турнірі, який триває у сербському місті Крагуєваць. Змагання проходять з 15 по 22 січня. Це один з важливих етапів підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року, який відбудеться в лютому в Ізраїлі.

Загалом до Сербії вирушили п’ятнадцятеро гравців, серед яких і новачки збірної – Валентин Сєдих (ВК «Маріуполь») та Артем Трейтяк (збірна Київської області). А кістяк національної команди вже звично складають ватерполісти львівського клубу «Динамо» Львів».

Склад збірної України з водного поло:

Гравці:

 1. Нікольський Костянтин
 2. Осика Максим
 3. Мамєтьєв Юрій
 4. Ашанін Дмитро
 5. Дядюра Олександр
 6. Грищук Роман
 7. Джура Орест
 8. Войтенко Володимир
 9. Гусаков Денис
 10. Алєксєєв Костянтин
 11. Бабаєнко Владислав
 12. Кечеджи Ігор
 13. Бабський Нестор
 14. Сєдих Валентин
 15. Трейтяк Артем

В.о. Головного тренера – Зінкевич Ігор

Тренер – Шведов Олексій

Помічник тренера – Шилін Тимур

 

На турнірі у Крагуєваці українці проведуть кілька поєдинків, зокрема зіграють зі сербською командою «Раднічки».

 

«У Сербії – еліта водного поло, чемпіони світу, Олімпійських ігор. Там дуже сильні команди і я хотів би побачити, як ми будемо діяти при сильних нападниках та захисниках. До нас повернувся Войтенко, це нападник, а нам не вистачає досвідченого нападника. Ми ще його перевіримо. Пробуємо також шульгу Валентина Сєдих з Маріуполя, ще раз спробуємо Владислава Бабаєнка. Там грають Осика та Ашанін, але треба підкріпити цю позицію. Нам бракує також захисників, тому ми звернулися до Артема Трейтяка з Київської області. Я його вже бачив у чемпіонаті, на Кубку Львова, а зараз мене цікавить його фізичний стан», – розповів в.о. головного тренера збірної України Ігор Зінкевич.

 

«Післяноворічний цикл у нас був дуже насичений, ми мали близько десяти тренувань. Провели і плавальний збір, і тактичну, і технічну підготовку. До Сербії вирушили під навантаженням, але налаштовані показувати стовідсотковий результат. Ми готуємося до кваліфікації чемпіонату Європи і в нас є гарна нагода відпрацювати ігрові дії та поспарингуватися з хорошими командами», – тренер збірної України з водного поло та головний тренер ВК «Динамо» Львів» Олексій Шведов.