Вітання з 28-ю річницею Незалежності нашої Неньки України!


Ватерпольний клуб «Динамо» Львів щиро вітає своїх вболівальників та усіх співвітчизників з 28-ю річницею Незалежності України!

Незалежність нашої України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави. Завдяки спільній праці незалежність нашої країни наповнюється справжнім змістом. Нашим завданням є докласти максимум зусиль і снаги аби наблизити пору розквіту України. Віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди, і тільки наполегливою працею на благо нашої країни досягнемо стабільності і процвітання України.

Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо нашої держави, а також міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родинах! Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якого – Україна!

«З Днем Незалежності ми вас вітаємо!

Україну любити щиро бажаємо!

З Богом долати усі негаразди,

Свою волю нікому не дати украсти.

Українську історію бережно знати,

Українську гідність не дати топтати,

Прадідів-козаків тихо шанувати,

Мову, сім’ю, церкву свою захищати.

В Новий День народження нашої Неньки

Бажаємо щастя й достатку рідненькій!

Щоб усі її діти із цілого світу

Повернулись додому жити довіку»

Зі святом Вас! Слава Україні!

Ваш ватерпольний клуб «Динамо» Львів