Відкритий Кубок Львова з водного поло. День другий. Результати (Відеотрансляції)


У Львові триває престижний міжнародний турнір з водного поло “Відкритий Кубок Львова”.

1-й день (20.09.2019)

10:00 – 11:15 – ВК «RCOP Minsk» vs ВК «CSM CORONA» 12:5 (1:2, 3:2, 4:1, 4:0)

11:15 – 12:30 – ВК «Ocmer LSTW» vs ВК «Динамо» Львів» 4:18 (2:2, 0:6, 1:5, 1:5)

«Динамо»: Костянтин Нікольський, Максим Осика, Юрій Маметьєв, Віталій Степанюк, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Чінгіс Агаджанов, Владислав Бабаєнко, Ігор Качеджи, Антон Погосян – Нестор Бабський

Голи у складі «Динамо»: Джура – 4, Дядюра – 3, Бабаєнко – 2, Осика – 2, Маметьєв – 1, Степанюк – 1, Алексєєв – 2, Погосян – 1, Агаджанов – 2
12:30 – 13:30 – ВК «ELEKTRENAI ZAIBAS» vs КЗ ЛОР “ЛУФК” 25:7 (6:2, 8:1, 7:0, 4:4)

Склад УФК: 1. Ярослав Поріцький, 2. Арсеній Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Михайло Лісовий, 5. Артем Петрусенко, 6. Владислав Панченяк, 7. Володимир Булачек, 8. Ігор Любінський, 9. Данило Хацко, 10. Олег Добуш, 11. Артем Толстіков, 12. Олексій Завальний- 13. Мартін Фесенко

Голи у складі ЛУФК: Лісовий – 3, Толстіков – 2, Добуш – 1, Панченяк – 1
16:00 – 17:15 – ВК «ELEKTRENAI ZAIBAS» vs ВК «CSM CORONA» 11:14 (3:2, 5:2, 2:5, 1:5)
17:15 – 18:30 – ВК «Ocmer LSTW» vs ВК «RCOP Minsk» 8:19 (1:2, 1:5, 4:6, 2:7)
18:30 – 19:30 – ВК «Динамо» Львів» vs КЗ ЛОР “ЛУФК” 19:2 (6:0, 3:0, 4:1, 6:1)

«Динамо»: Костянтин Нікольський, Максим Осика, Юрій Маметьєв, Віталій Степанюк, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Чінгіс Агаджанов, Владислав Бабаєнко, Ігор Качеджи, Антон Погосян – Нестор Бабський

УФК: 1. Ярослав Поріцький, 2. Арсеній Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Михайло Лісовий, 5. Артем Петрусенко, 6. Владислав Панченяк, 7. Володимир Булачек, 8. Ігор Любінський, 9. Данило Хацко, 10. Олег Добуш, 11. Артем Толстіков, 12. Олексій Завальний- 13. Мартін Фесенко

Голи у складі «Динамо»: Погосян – 1, Алєксєєв – 4, Маметьєв – 3, Осика – 4, Джура – 3, Бабаєнко – 2, Степанюк – 1, Агаджанов – 1,

Голи у складі УФК: Лісовий – 1, Толстіков – 1

2-й день (21.09.2019)
10:00 – 11:15 – ВК «Ocmer LSTW» vs ВК «CSM CORONA» 15:16 (3:5, 9:5, 2:3, 1:3)
11:15 – 12:30 – ВК «ELEKTRENAI ZAIBAS» vs ВК «Динамо» Львів» 10:12 (4:4, 1:2, 4:4, 1:3)

«Динамо»: Костянтин Нікольський, Максим Осика, Юрій Маметьєв, Віталій Степанюк, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Чінгіс Агаджанов, Владислав Бабаєнко, Ігор Качеджи, Антон Погосян – Нестор Бабський

Голи у складі «Динамо»: Качеджи – 3, Осика – 2, Дядюра – 3, Джура – 2, Маметьєв – 1, Грищук – 1

12:30 – 14:30 – ВК «RCOP Minsk» vs КЗ ЛОР “ЛУФК” – 24:3 (6:0, 3:0, 4:1, 6:1)

ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 2. Арсеній Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Михайло Лісовий, 5. Артем Петрусенко, 6. Владислав Панченяк, 7. Володимир Булачек, 8. Ігор Любінський, 9. Данило Хацко, 10. Олег Добуш, 11. Артем Толстіков, 12. Олексій Завальний- 13. Мартін Фесенко

Голи у складі ЛУФК: Петрусенко – 1, Зелик – 1, Добуш – 1

16:00 – 17:15 – ВК «ELEKTRENAI ZAIBAS» vs ВК «Ocmer LSTW» – 10:4 (5:1, 3:1, 1:1, 1:1)
17:15 – 18:30 – ВК «Динамо» Львів» vs ВК «RCOP Minsk» 11:12 (1:2, 3:4, 4:2, 3:4)

«Динамо»: Костянтин Нікольський, Максим Осика, Юрій Маметьєв, Віталій Степанюк, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Чінгіс Агаджанов, Владислав Бабаєнко, Ігор Качеджи, Антон Погосян – Нестор Бабський

Голи у складі “Динамо”: Алєксєєв – 3, Маметьєв – 2, Дядюра – 2, Грищук – 1, Бабаєнко – 1, Качеджи – 1, Погосян – 1
18:30 – 19:30 – ВК «CSM CORONA» vs КЗ ЛОР “ЛУФК” 15:3 (4:0, 5:1, 2:2, 4:0)

ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 2. Арсеній Зелик, 3. Артур Потерейко, 4. Михайло Лісовий, 5. Артем Петрусенко, 6. Владислав Панченяк, 7. Володимир Булачек, 8. Ігор Любінський, 9. Данило Хацко, 10. Олег Добуш, 11. Артем Толстіков, 12. Олексій Завальний- 13. Мартін Фесенко

Голи у складі ЛУФК: Потерейко, Любінський, Хацко

Турнірна таблиця після першого ігрового дня

1. Динамо (Львів) – 6 очок
2. «RCOP Minsk» – 6 очок
3. «CSM CORONA» – 3 очки
4. ВК «ELEKTRENAI ZAIBAS» – 3 очки
5. «Ocmer LSTW» – 0 очок
6. ЛУФК – 0 очок

Турнірна таблиця після другого ігрового дня

  1. «RCOP Minsk» – 12 очок
  2. «Динамо» (Львів) – 9 очок
  3. «CSM CORONA» – 9 очок
  4. ВК «ELEKTRENAI ZAIBAS» – 6 очок
  5. «Ocmer LSTW» – 0 очок
  6. ЛУФК – 0 очок