Відкрита першість Львівщини-2019 серед команд U-12: Четвертий тур

Сьогодні, 24-го березня, на водному майданчику басейну СОК «Євроспорт» було зіграно матчі четвертого туру попереднього етапу Відкритої першості Львівщини 2019 року серед юнацьких команд U-12 (гравці 2007 року народження і молодші), організатором якої є Федерація водного поло Львівської області. Боротьбу за нагороди ведуть шість команд: п’ять львівських – ДЮСШ № 3, «Динамо-Леви», СОК «Євроспорт», КДЮСШ імені Кутенка і новоствореного клубу «Водан», а також гості з ВК «Ужгород».

Нагадаємо, згідно з Регламентом першості, на першому, попередньому етапі шість команд проводять турнір в одне коло. За його підсумками (кожна команда зіграє по п’ять матчів) визначиться квартет фіналістів, який зіграє ще один турнір в одне коло. При цьому фіналісти розпочинають другий етап із «золотими» очками, набраними в іграх між чотирма фіналістами на попередньому етапі. Таким чином на фінальному етапі місця визначатимуться за результатами шести зустрічей кожної з команд. А завершиться першість двома суперфіналами: спочатку команди, які на другому етапі фінішують на третьому і четвертому місцях, розіграють бронзовий комплект нагород, а в головному матчі зустрінуться перше і друге місце, які в очному протистоянні й визначать чемпіона.

Щодо формату матчів, то вони тривають чотири періоди по шість хвилин чистого ігрового часу. При цьому, якщо по ходу зустрічі одна з команд виграватиме з перевагою у 12 закинутих м’ячів (12:0, 13:1, 14:2 тощо), то на цьому гра припиняється, а в турнірну таблицю заноситься результат «12:0» незалежно від цифр на табло.

У першій зустрічі четвертого ігрового дня ватерполісти ДЮСШ № 3 вже на екваторі поєдинку проти гостей з ВК «Ужгород», закинувши п’ять «сухих» м’ячів, практично гарантували собі перемогу. Єдине, що вдалося закарпатцям у другій половині зустрічі, це скоротити різницю на один гол. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «школярів» з рахунком 9:5. У другій сьогоднішній грі «Динамо-Леви» закинуло у ворота «Водана» по ходу четвертого періоду 16-й м’яч. А зважаючи на те, що на цей момент у активі їхніх суперників було тільки чотири влучних кидки, то гру було припинено достроково: динамівцям, згідно з Регламентом, зараховано виграш з рахунком 12:0. А завершило програму сьогоднішнього дня протистояння лідерів – КДЮСШ імені Юрія Кутенка та господарів водного майданчика, ватерполістів СОК «Євроспорт». Гра вийшла насправді видовищною – результативною на голи і до самої фінальної сирени тримала усіх в напрузі. У підсумку сильнішого так і не виявили: бойова нічия – 11:11. Більше того, внічию закінчився і кожен з чотирьох періодів – 4:4, 2:2, 4:4 і 1:1 відповідно.