Відкрита першість Львівщини-17/18 cеред команд U-14: У суперфіналі зіграють «Динамо» Ужгород і ДЮСШ-3


Сьогодні, 18-го листопада, на водному майданчику СОК «Євроспорт» визначилися учасники суперфінального матчу та поєдинку за бронзовий комплект медалей Відкритого чемпіонату Львівщини серед команд U-14 (гравці 2004 року народження і молодші) сезону-2017/2018. Першими право зіграти у головному матчі першості здобули ватерполісти ужгородського «Динамо», які виграли усі п’ять матчів і тим самим стали переможцями першого попереднього етапу. А суперник закарпатців визначався сьогодні, 18-го листопада, за підсумками третього попереднього етапу – мікротурніру за участю трьох команд: ДЮСШ № 3 і СОК «Євроспорт», які на першому попередньому етапі посіли друге і третє місце відповідно та КДЮСШ імені Ю. Кутенка – переможця другого, «втішного» попереднього етапу. У підсумку другим суперфіналістом стали ватерполісти ДЮСШ № 3, які за рівної кількості очок випередили команду КДЮСШ імені Ю. Кутенка, зігравши з ними внічию в очній зустрічі, завдяки кращій різниці закинутих і пропущених м’ячів в усіх іграх мікротурніру.

ВОДНЕ ПОЛО. ЮНАКИ U-14. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ – 17/18

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Перший тур (26 листопада)

08:15 – ДЮСШ-3-1 – КВВС «Аквапарк» – 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)

09:15 – СОК «Євроспорт-1» – КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – 6:5 (1:1, 3:3, 2:1, 0:0)

10:15 – «Динамо» Ужгород – «Динамо-Леви» – 12:0 (7:3, 5:1, 7:3)

Другий тур (14 січня)

08:15 – КВВС «Аквапарк» – КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – 0:12 (1:4, 1:4, 0:6)

09:15 – «Динамо» Ужгород – СОК «Євроспорт-1» – 12:0 (7:0, 0:2, 5:1, 4:1)

10:15 – ДЮСШ-3-1 – «Динамо-Леви» – 12:1 (2:1, 3:0, 2:0, 5:0)

Третій тур (28 січня)

08:15 – КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – ДЮСШ-3-1 – 6:12 (1:3, 2:3, 1:3, 2:3)

09:15 – КВВС «Аквапарк» – «Динамо» Ужгород – 0:12 (1:2, 2:5, 1:4, 0:5)

10:15 – «Динамо-Леви» – СОК «Євроспорт-1» – 0:12 (1:8, 0:2, 0:3)

Четвертий тур (11 лютого)

08:15 – СОК «Євроспорт-1» – ДЮСШ-3-1 – 6:11 (1:3, 1:1, 2:5, 2:2)

09:15 – КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – «Динамо» Ужгород – 6:13 (2:0, 1:7, 1:4, 2:2)

10:15 – «Динамо-Леви» – КВВС «Аквапарк» – 9:16 (1:5, 2:5, 3:3, 3:3)

П’ятий тур (11 березня)

08:15 – ДЮСШ-3-1 – «Динамо» Ужгород – 4:10 (2:2, 0:3, 1:3, 1:2)

09:15 – СОК «Євроспорт-1» – КВВС «Аквапарк» – 12:6 (3:3, 3:0, 4:2, 2:1)

10:15 – КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – «Динамо-Леви» – 12:0 (8:1, 5:2, 2:0)

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

1. «Динамо» Ужгород – 5 5 0 0 59–10 15

2. ДЮСШ-3-1 – 5 4 0 1 51–23 12

3. СОК «Євроспорт-1» – 5 3 0 2 36–34 9

4. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – 5 2 0 3 41–31 6

5. КВВС «Аквапарк» – 5 1 0 4 22–57 3

6. «Динамо-Леви» – 5 0 0 5 10–64 0

РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ ДРУГОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Перший тур (22 квітня)

08:15. КВВС «Аквапарк» – ДЮСШ-3-2 – 14:12 (2:4, 4:2, 4:4, 4:2)

09:15. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – СОК «Євроспорт-2» – 12:0 (6:1, 4:0, 3:0)

10:15. «Динамо-Леви» – ВК «Ужгород» – 8:8 (2:1, 3:1, 2:3, 1:3)

Другий тур (29 квітня)

08:15. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – ДЮСШ-3-2 – 17:6 (4:2, 4:0, 3:4, 6:0)

09:15. СОК «Євроспорт-2» – ВК «Ужгород» – 10:12 (3:3, 2:3, 2:2, 3:4)

10:15. КВВС «Аквапарк» – «Динамо-Леви» – 14:8 (4:0, 4:5, 3:0, 3:3)

Третій тур (23 вересня)

08:15. СОК «Євроспорт-2» – КВВС «Аквапарк» – 8:9 (1:1, 2:3, 3:2, 2:3)

09:15. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – ВК «Ужгород» – 15:5 (7:1, 3:1, 2:2, 3:1)

10:15. ДЮСШ-3-2 – «Динамо-Леви» – 13:5 (1:2, 3:1, 6:2, 3:0)

Четвертий тур (7 жовтня)

08:15. ДЮСШ-3-2 – СОК «Євроспорт-2» – 14:4 (3:0, 6:1, 2:2, 3:1)

09:15. ВК «Ужгород» – КВВС «Аквапарк» – 4:11 (1:6, 2:1, 1:2, 0:2)

10:15. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – «Динамо-Леви» – 12:0 (неявка)

П’ятий тур (21 жовтня)

08:15. ВК «Ужгород» – ДЮСШ-3-2 – 6:8 (1:2, 2:3, 3:0, 0:3)

09:15. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – КВВС «Аквапарк» – 14:4 (5:0, 0:3, 1:0, 8:1)

10:15. «Динамо-Леви» – СОК «Євроспорт-2» – 8:10 (4:2, 1:4, 1:2, 2:2)

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ДРУГОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

1. КДЮСШ ім. Ю.Кутенка – 5 5 0 0 70–15 15

2. КВВС «Аквапарк» – 5 4 0 1 52–46 12

3. ДЮСШ-3-2 – 5 3 0 2 53–46 9

4. ВК «Ужгород» – 5 1 1 3 35–52 4

5. СОК «Євроспорт-2» – 5 1 0 4 32–55 3

6. «Динамо-Леви» – 5 0 1 4 29–57 1

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ТРЕТЬОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

18 листопада

ДЮСШ № 3 – СОК «Євроспорт» – 13:3 (5:0, 2:1, 2:1, 4:1)

СОК «Євроспорт» – КДЮСШ імені Ю.Кутенка – 6:15 (1:3, 0:3, 3:4, 2:5)

КДЮСШ імені Ю.Кутенка – ДЮСШ № 3 – 6:6 (2:2, 1:2, 2:2, 1:0)

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ТРЕТЬОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

1. ДЮСШ № 3 – 2 1 1 0 19–9 4

2. КДЮСШ імені Ю.Кутенка – 2 1 1 0 21–12 4

3. СОК «Євроспорт» – 2 0 0 2 9–28 0

ПЛЕЙ-ОФ

23 грудня. Басейн СОК «Євроспорт»

Матч за третє місце: КДЮСШ імені Ю.Кутенка – СОК «Євроспорт»

Суперфінал: «Динамо» Ужгород – ДЮСШ-3

Прес-служба ВК «Динамо» Львів