Вступне слово


Свіщов Олександр Юрійович

Президент ватерпольного клубу Динамо Львів Олександр Свіщов

Шановні друзі!

За час нашої роботи ватерпольний клуб «Динамо» неодноразово ставав чемпіоном України, володарем Кубка України, переможцем та призером престижних міжнародних турнірів. Львів поступово став одним з найбільших центрів водного поло в Україні і не тільки серед професійних команд. Відкриття нових ватерпольних шкіл, популяризація здорового способу життя серед дітей, заохочення їх плавати та грати у водне поло робило, робить та буде робити нашу молодь здоровішою, а наш клуб успішнішим.

Серед успіхів нашої роботи можна відзначити створення чемпіонату Львівщини серед юнаків. Вважаю, що перший чемпіонат нам вдався і залишив про себе позитивні відгуки. Найбільше радувала відвідуваність вболівальників. Були матчі, коли трибуни басейну були заповнені вщент. Уже з наступного сезону вступити у нашу лігу хочуть команди з Ужгорода. Відтак, існує велика ймовірність, що турнір набере статусу всеукраїнського.

У наших планах – відкриття школи в Новояворівську, Миколаєві і Новому Роздолі. Окрім того, відкриваємо секцію жіночого водного поло у басейні СКА. З дівчатами працюватиме наш гравець та тренер Вадим Скуратов. Наше завдання – популяризація водного поло, а відповідно відкриття нових шкіл та навчання дітей плаванню.

Якщо буде у нас багато шкіл, у найближчому майбутньому зможемо виступати тільки львівськими гравцями і прогресувати на усіх рівнях. Для цього потрібно почекати 5-10 років, тоді неодмінно будуть результати. Також у наших планах участь у Всесвітній Універсіаді.

На нашому офіційному сайті старатимемось оперативно інформувати вас про життєдіяльність ватерпольного клубу «Динамо», а також «ЛУФК-Динамо-2», висвітлювати усі найцікавіші події у львівському водному поло та пропагувати здоровий спосіб життя.

Президент ВК «Динамо» (Львів) Олександр Свіщов