ВК «Динамо Львів» – чемпіон України, НТУ «ХПІ-ШВСМ» та «КІВС» Леви – у трійці лідерів


У Львові завершився фінальний, п’ятий, тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги.

Змагання тривали 24-26 травня у басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОН України.

За підсумками чемпіонату, команди посіли такі місця:
1. ВК «Динамо» Львів»
2. НТУ «ХПІ-ШВСМ» (Харків)
3. «КІВС» Леви (Львів)
4. ШВСМ ВК «Маріуполь»
5. «ЛФКС-Акватіко» (Львів)
6. Збірна Закарпатської області-УжНУ
7. Збірна Харківської області
8. Збірна Києва.

Індивідуальні нагороди вибороли:

  • Найкращий воротар – Нестор Бабський, «ЛФКС-Акватіко» (Львів)
  • Найкращий захисник – Олександр Абрамов, НТУ «ХПІ-ШВСМ» (Харків)
  • Найкращий рухомий нападник – В’ячеслав Скрипник, збірна Харківської області
  • Найкращий нападник – Ярема Арцишевський, ВК «Динамо» Львів»
  • Найкращий гравець – Костянтин Алєксєєв, ВК «Динамо» Львів»
  • Найкращий гравець, віком до 18 років – Олександр Ричун, «ЛФКС-Акватіко» (Львів)
  • Найкращий бомбардир – Данило Соколов, ВК «Динамо» Львів»

З результатами усіх поєдинків та протоколами матчів можна ознайомитися тут:
https://waterpolo.com.ua/championship/men-23-24-superleague#!/tab/728861309-5

Відео про змагання тут:
https://youtu.be/oRTrNmWlEsg?si=HQXrsw3itld_56lR