ВК «Динамо» вітає з 25-річчям навчально-реабілітаційний центр «Джерело»


У цьому році Львівський навчально-реабілітаційний центр «Джерело», який опікується дітьми та молоддю з особливими потребами, відзначає своє 25-річчя. Саме в ці дні тривають святкові заходи. Тож ватерпольний клуб львівського «Динамо», який не один рік підтримує дружні стосунки з «Джерелом» та по мірі своїх можливостей надає Центру різнобічну допомогу, а вихованці закладу частенько підтримують динамівців у домашніх іграх національного чемпіонату та Кубку України, щиро вітає підопічних і їхніх батьків, керівництво та увесь колектив «Джерела» з чвертьвіковим ювілеєм і від усього серця бажає Вам усім перш за все міцного здоров’я, щоденно гарного настрою і оптимізму, вирішення непростих проблем і здійснення усіх Ваших життєвих планів, а також не на словах, а на ділі максимально можливої допомоги як від державних органів, так і від громадських організацій, меценатів і справжніх друзів, яких у Вас є чимало, але ми Вам бажаємо, аби їх кількість зростала у геометричній прогресії.

Хай життя дарує без кінця

щастя, радості, добра!

В серці ніжності, тепла!

Мрій крилатих хай політ,

здійснення дарує цвіт!

Успіх хай не покида,

квітне в радості життя!

Многая літа, дорогі наші Друзі і нехай Господь Благословить Вас та Ваші родини!

Довідка

Центр «Джерело» (засновано у 1994 році) – навчально-реабілітаційний центр, комплекс послуг якого включає консультації, денний догляд, раннє втручання, реабілітаційні програми, які забезпечуються висококваліфікованою міждисциплінарною командою фахівців у співпраці з батьками. Щоденно послуги отримують понад 200 дітей та молоді з особливими потребами.

У 2008 році, за підтримки Львівської міської ради та у партнерстві з Управлінням соціального захисту, на базі «Джерела» створено Львівський міський центр реабілітації.

За 25 років роботи Центру допомогу отримали більше 5 000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні у «Джерелі» щодня займаються 170 вихованців та 200 родин в місяць отримують консультаційний супровід і реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Центр «Джерело» фінансується з комунального бюджету міста Львова (50%) та за рахунок благодійних надходжень (50%). Зокрема, у 2019 році з міського бюджету виділено 18,5 млн грн на операційну діяльність Центру, загальний бюджет складає 25,6 млн грн. Інші кошти планують залучити у вигляді благодійної допомоги з України та з-за кордону.

У 2018 році місто спільно з центром «Джерело» відкрило на вулиці Кирилівській, 3/а новий осередок для осіб з інвалідністю, від 18 років. Ведеться робота зі створення таких осередків для молоді з особливими потребами, віком 18−45 років, зокрема на вулицях Роксоляни, 23 та Богдана Хмельницького, 195.