Вища ліга-2018/2019: Другий тур. День другий

На водному майданчику басейну ДНУ імені Олеся Гончара у Дніпрі тривають поєдинки другого туру першості України U-18 та чемпіонату національної Вищої ліги сезону-2018/2019. У другий ігровий день найбільш передбачуваним був матч між командами київського «Динамо» та Львівського училища фізичної культури. Підопічні Юрія Сидоровича і Євгена Наумчика уже в першій чверті закинули сім «сухих» м’ячів у ворота одноосібного аутсайдера першості, а до великої перерви збільшили свою перевагу до десяти голів, при цьому залишаючи свої ворота у недоторканності. У другій половині зустрічі, щоправда, динамівцям вдалося уникнути «сухої» поразки, але остаточні цифри на табло – 18:1 – якнайкраще характеризують те, що відбувалося на водному майданчику упродовж усього матчу. Цікаво, що як і у вчорашньому матчі проти харківської СДЮШОР імені Яни Клочкової, сьогодні свій останній, 18-й за ліком м’яч наші хлопці закинули за секунду до фінальної сирени – тобто «товкли» суперника до останнього. В інших поєдинках сьогоднішнього дня господарі туру ватерполісти ДНУ, вигравши кожен з чотирьох періодів, обіграли сусідів по турнірній таблиці команду харківської СДЮШОР імені Яни Клочкової з рахунком 12:6. Перша збірна Харківщини у важкій боротьбі в заключній чверті вирвала звитягу у протистоянні з маріупольською «Меотідою». Після трьох періодів на табло горіли однакові цифри – 8:8. Але в четвертій восьмихвилинці забивали тільки слобожанці. Зробили вони це двічі, тож виграли з рахунком 10:8. Нічия, але 6:6, перед останньою чвертю була і в матчі харківського клубу НТУ–ХПІ та збірної Київщини. Тут заключний період був мінімально (3:2) за киянами, які й святкували перемогу – 9:8.

«Динамо» (Київ) – ЛУФК (Львів) – 1:18 (0:7, 0:3, 0:3, 1:5)

31 січня. Початок – 11:15. Дніпро. Басейн ДНУ імені Олеся Гончара.

СУДДІ: Олександр Надєждін, Олександр Бураков (обидва – Харків).

«ДИНАМО»: 1. Андрій Касацький, 13. Данило Коваленко – 2. Данило Ткаченко, 3. Олександр Євтушок, 4. Антон Полунін, 5. Єгор Кучеренко, 6. Іван Колосюк, 7. Назар Возний, 8. Павло Мелюк, 9. Антон Усик, 10. Олександр Загороднюк, 11. Костянтин Цьома, 12. Олександр Груздєв, 14. Кантімір Задорожний, 15. Владислав Гижа.

Тренери – Олександр Войтович, Олексій Войтович.

ЛУФК: 1. Ярослав Поріцький, 13. Захарій Федорко – 2. Максим Осика, 3. Олексій Завальний, 4. Олександр Мул, 5. Артемій Петрусенко, 6. Владислав Панченяк, 7. Володимир Булачек, 8. Чінгіз Агаджанов, 9. Ігор Кечеджи, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Артемій Толстіков, 12. Віталій Степанюк, 14. Ігор Якубець, 15. Денис Бас.

Тренери – Юрій Сидорович, Євген Наумчик.

ГОЛИ: Мелюк (28:55) – Степанюк (00:22, 01:59, 13:00, 13:59, 15:33, 25:39, 28:32), Осика (00:53, 16:28, у більшості), Булачек (01:32), Мул (05:03, 29:25), Толстіков (06:37, 07:07), Агаджанов (17:56, 18:42), Завальний (31:40), Панченяк (31:59).

ФОЛИ: Колосюк (09:59), Возний (16:20) – Панченяк (13:18).

РЕАЛІЗАЦІЯ ЧИСЕЛЬНОЇ БІЛЬШОСТІ: нуль голів / одна спроба – один гол / дві спроби.

Водне поло. Чемпіонат України-2017/2018. Вища ліга. Другий тур

30 січня – 3 лютого 2019 року. Дніпро. Басейн ДНУ імені Олеся Гончара

РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ ДРУГОГО ТУРУ

День перший. 30 січня (середа)

12:00. ДНУ (Дніпро) – «Динамо» (Київ) – 21:4 (4:3, 5:1, 4:0, 8:0)

13:15. «Меотіда» (Маріуполь) – Збірна Харківської області-2 – 13:7 (3:0, 3:2, 3:2, 4:3)

14:30. ЛУФК (Львів) – СДЮШОР ім. Я. Клочкової (Харків) – 18:3 (3:0, 5:0, 6:1, 4:2)

15:45. Збірна Київщини – Збірна Харківської області-1 – 9:9 (4:2, 2:3, 2:1, 1:3)

День другий. 31 січня (четвер)

10:00. Збірна Харківської області-1 – «Меотіда» (Маріуполь) – 10:8 (3:1, 1:2, 4:5, 2:0)

11:15. «Динамо» (Київ) – ЛУФК (Львів) – 1:18 (0:7, 0:3, 0:3, 1:5)

12:30. ДНУ (Дніпро) – СДЮШОР ім. Я. Клочкової (Харків) – 12:6 (3:2, 4:3, 3:0, 2:1)

13:45. НТУ–ХПІ (Харків) – Збірна Київщини – 8:9 (2:2, 1:2, 3:2, 2:3)

ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ (станом на 20:00 31-го січня)

1. Збірна Харківської області-1 – 6 4 2 0 90–33 14

2. ЛУФК (Львів) – 5 4 1 0 81–22 13

3. Збірна Київщини – 5 3 2 0 51–35 11

4. НТУ–ХПІ (Харків) – 5 3 1 1 60–26 10

5. «Меотіда» (Маріуполь) – 5 2 0 3 42–46 6

6. Збірна Харківської області-2 – 5 2 0 3 43–42 6