Ватерполісти збірної України здобули три перемоги у товариських матчах


Готуючись до відбірних матчів чемпіонату Європи, національна збірна України з водного поло провела три товариські матчі у словацькому місті Кошице. Наша головна команда, кістяк якої складають львів’яни, провела два товариські матчі з місцевими командами «Хорнетс» та «Олімпія».

У першому матчі українці перемогли «Хорнетс» з рахунком 14:9, у другому з рахунком 12:6, а у третьому поєдинку «синьо-жовті» були сильнішими за «Олімпію». Останніх українці розгромили з рахунком 22:2.

Наразі збірна України з водного поло базується у Кошице, однак зовсім скоро переїде до Новак, де проведе три офіційні матчі з білорусами, словаками та французами. До фінальної частини Євро вийдуть з групи дві кращі команди.

Нагадаємо, у складі збірної України з водного 10 львів’ян: Костянтин Нікольський, Нестор Бабський (на фото), Юрій Маметьєв, Олександр Дядюра, Орест Джура, Максим Осика, Костянтин Алєксєєв, Ігор Качеджи, Антон Погосян та Роман Грищук. У складі збірної України також двоє представників збірної Харківської області (Володимир Войтенко, Вадим Євстратов), гравець Маріуполя Володимир Криволапов та наразі гравець наразі без клубу Олександр Абрамов.