Ватерполісти «Динамо» провели відкрите тренування (ФОТО) Ватерполісти львівського «Динамо» провели відкрите тренування перед стартом міжнародного турніру «Кубок Львова». Міжнародний турнір відбудеться у Львові і басейні СКА з 23 по 25 вересня. Прес-служба ВК “Динамо” Фото Євгена Скиби