Ватерпольний клуб «Динамо» Львів» підтримує Оксану ЮРИНЕЦЬ!


Гравці, тренери, керівництво та увесь колектив ватерпольного клубу «Динамо» Львів» підтримує кандидата у народні депутати України Оксану Юринець, яка балотується по Львівському мажоритарному виборчому округу № 117.

Оксана Юринець – голова української делегації у Парламентській асамблеї НАТО. Рухом «Чесно» визнана одним із найдоброчесніших і найрезультативніших чинних народних депутатів України. На нові парламентські вибори вона йде самовисуванцем за підтримки одразу п’яти політичних сил – Європейської солідарності, УДАРу, Української стратегії, Сили людей та УНП. Оксану Юринець підтримують Петро Порошенко, Ірина Геращенко, Ганна Гопко, легенди світового боксу брати Віталій і Володимир Клички, Володимир В’ятрович, голова відділення НОКу у Львівській області Юрій Турянський, Парламентська асамблея НАТО,  дипломати, Форум Громадських організацій Львівщини та інші.

Тож ватерпольний клуб «Динамо» Львів» закликає усіх своїх відданих вболівальників, які голосують на дільницях Львівського мажоритарного виборчого округу № 117, обов’язково прийти у неділю, 21-го липня, на вибори і зробити правильний вибір – віддати свій голос за Оксану Юринець!