Анонс першого етапу першості України 2019 року серед юнаків U-14


У суботу, 9-го лютого, у Львові стартує першість України з водного поло серед юнацьких команд U-14, сформованих з гравців не старше 2005 року народження. У зональному турнірі першого етапу змагань (Група ІІІ) в столиці Галичини гратимуть між собою чотири львівські команди: ЛУФК–ДЮСШ-3, КВВС «Аквапарк», СОК «Євроспорт» та ДЮСШ-3. Поєдинки, що триватимуть упродовж трьох днів, пройдуть на водному майданчику львівського палацу спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53).

Загалом на першість України серед команд U-14 цьогоріч заявилися 17 команд. На попередньому етапі, переважно за територіальним принципом, їх розподілено на чотири групи.

ДО ВАШОЇ УВАГИ СКЛАД ГРУП ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ:

Група І (25 лютого – 1 березня, Харків)

Збірна Харківської області–1

Збірна Харківської області–2

СДЮШОР імені Яни Клочкової–1 (Харків)

СДЮШОР імені Яни Клочкової–2 (Харків)

Ватерпольна академія імені Олексія Баркалова (Харків)

Група ІІ (15 – 17 лютого, Дніпро)

«Меотіда» (Маріуполь)

ДНУ-1 Дніпро

ДНУ-2 Дніпро

Збірна Одеської області

Група ІІІ (9 – 11 лютого, Львів)

ЛУФК–ДЮСШ-3 (Львів)

КВВС «Аквапарк» (Львів)

СОК «Євроспорт» (Львів)

ДЮСШ-3 (Львів)

Група ІV (1 – 3 березня, Київ)

КДЮСШ імені Юрія Кутенка (Львів)

ВК «Ужгород»

ДЮСШ-21 (Київ)

СДЮШОР-9 (Київ)

У кожній з чотирьох груп проводиться турнір в одне коло, за підсумками якого три перші команди з кожного квартету/квінтету виходять у другий, півфінальний етап. Загалом після першого етапу виступи продовжать 12 команд, які буде розподілено на дві групи – по шість в кожній за принципом: по дві команди, що посіли на першому етапі в своїй групі перше, друге і третє місце. У двох півфінальних групах проводиться турнір в одне коло «з нуля», тобто результати матчів першого етапу на другому не враховуються. До вирішального, третього етапу з кожного секстету виходять три перші місця. Таким чином у фінальному турнірі грають шість команд, які переможця і призерів першості визначать, зігравши турнір в одне коло, знову ж таки, «з нуля».

Щодо формату матчів, то вони будуть тривати у форматі чотири періоди по вісім хвилин чистого ігрового часу. Зазначимо, що в разі однакової кількості очок у двох команд, вище місце займає команда, яка виграла в особистій зустрічі. Якщо вона завершилася внічию, то враховується різниця м’ячів у всіх іграх. Коли однакова кількість очок буде у трьох або більше команд, то до уваги беруться набрані очки, різниця закинутих і пропущених м’ячів, більша кількість закинутих м’ячів у іграх між претендентами. Якщо ж і вони ідентичні, то враховується різниця закинутих і пропущених м’ячів, а потім більша кількість закинутих м’ячів у всіх іграх.

Водне поло. Першість України 2018 року серед юнаків U-14. Перший етап. Група ІІІ

9 – 11 лютого. Львів. Палац спорту «Динамо»

Головний суддя змагань – Євген Наумчик (Львів, національна категорія)

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

Перший день, 9 лютого (субота)

11:25. ЛУФК–ДЮСШ-3 – ДЮСШ-3

12:25. Офіційна церемонія відкриття першості України

12:45. КВВС «Аквапарк» – СОК «Євроспорт»

Другий день, 10 лютого (неділя)

08:15. СОК «Євроспорт» – ЛУФК-ДЮСШ-3

09:25. КВВС «Аквапарк» – ДЮСШ-3

Третій день, 11 лютого (понеділок)

11:10. ЛУФК–ДЮСШ-3 – КВВС «Аквапарк»

12:20. ДЮСШ-3 – СОК «Євроспорт»

Прес-служба ВК «Динамо» Львів