«Амазонки» — на другому місці після ІІІ туру Вищої ліги


ІІІ тур чемпіонату України з водного поло серед жінок відбувся у Камʼянському в басейні МіКомп з 20 по 22 березня.

Львівʼянки здобули дві перемоги та поступилися в одному матчі.

Результати матчів:

  • збірна м. Києва — збірна Донецької області 17-9 (6-1, 4-2, 3-2, 4-4)
  • «Динамо-Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) м. Львів — збірна Харківської області 11-8 (4-1, 3-3, 4-1, 0-3)
  • збірна Харківської області — збірна Донецької області 14-15 (2-2, 3-4, 2-4, 4-1, пен. 3-4)
  • збірна м. Києва — «Динамо-Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) м. Львів 11-7 (4-2, 4-1, 0-3, 3-1)
  • Збірна м. Києва — Збірна Харківської області 23-3 (8-1, 7-1, 4-0, 4-1)
  • «Динамо-Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) м. Львів — Збірна Донецької області 14-7 (3-1, 3-2, 6-2, 2-2)

Становище команд після ІІІ туру:

  1. Збірна м. Києва — 24 очки
  2. «Динамо-Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) м. Львів — 18 очок
  3. Збірна Харківської області — 9 очок
  4. Збірна Донецької області — 3 очки